Teknoloji

Half-Life : Alyx İle Valve Index Stokları Tüketildi

Oyuncuların yıllardır beklediği Half-Life 3 oyunu çıkmasa da sanal gerçeklik alanında Half-Life :Alyx oyunu duyurulmuştu. Oyunun tanıtımının ardından Valve Index stokları tüketildi. 

Half – Life’ın VR platformuna gelecek olan Half-Life : Alyx oyunu geçtiğimiz haftalarda duyurulmuştu. Oyun henüz çıkmamış olsa da oyun için gerekli olan Valve’in sanal gerçeklik cihazı Valve Index’in stoklarının tükendiği bilgisi geldi. Kullanıcılar ürünün Steam sayfasına uğradıklarında ürün tüm setinin 25 Aralık tarihinden önce teslim edileceğini ve parçaların çok kısa sürede yeniden stoğu ekleneceğini belirtiyor. 

Valve’in sanal gerçeklik cihazı olan Valve Index hali hazırda satışa sunulan en gelişmiş ve en pahalı sanal gerçeklik cihazı. Kullanıcılar Valve Index’e 999 dolar karşılığında sahip olabiliyor. 

Türkiye’de Satılmıyor

Half – Life : Alyx oyunu Mart 2020 tarihinde çıkacak olsa da oyun için gerekli olan ekipmanlardan birisi de sanal gerçeklik gözlükleri. Hali hazırda Windows Mixed Reality, Oculus Rift ve HTC Vive gibi sanal gerçeklik cihazlarında oynanabilecek olan oyunun Steam fiyatı 82.80 TL olarak açıklandı. Son olarak eğer ki Valve Index sahibi iseniz, Half – Life : Alyc oyunu oyunculara ücretsiz olarak sunulacak. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı