Teknoloji

Happn Üyelik Hesabı Silme

Randevu uygulamaları kullanıyorsanız, happn-Local Dating App uygulamasını kullanmış veya duymuş olmalısınız. Ayrıca, bir süredir çıkıyorsanız, ortağı bulduysanız veya başka bir nedenle randevuyla işiniz varsa, hesabınızı bu randevu uygulamasından silmeyi / devre dışı bırakmayı düşünmeniz gerekir. Öyleyse burada biz varız. Happn hesabı nasıl silinir?

Happn uygulaması türünün biridir, bunun en ilginç özelliği, birbirinizi yoldan geçerken diğer cinsiyetle bağlantı kurabilmenizdir.

Bu uygulama ile şehrinizde yalnızca belirli bir yeri ziyaret ederseniz, belirli yerlerde yemek yediğinizde vs. sizin gibi ortak çıkarları olan birini bulabilirsiniz. Harita özelliği sayesinde, yakınınızdaki diğer kullanıcıları görebilir ve uğraşmadan onlarla tanışabilirsiniz.

Happn Üyelik Hesabı Silme

Birisine ilgi göstererek onlara benzer şeyler vererek gösterebilir, bu sayede etraflarında bir yer olduğunu bilebilirler. Ve eğer senden hoşlanırlarsa, o zaman bir eşleşme yapılmaktadır.

Bu Happn uygulaması, çok popüler ve android ve iOS üzerinde milyonlarca indirme vardır. Bu yüzden, fazla tartışma olmadan, Happn üyelik hesabı nasıl silinir?

Happn Hesabını Kalıcı Olarak Sil

Uygulamayı açın ve Uygulama Ayarları’nı ziyaret edin >> Verilerim >> Hesabımı sil.

Gönderilen her Hello’nun yanı sıra Crushes, konuşmalar ve yolların üzerinden geçtiğin insanlar da dahil olmak üzere tüm verileri kaybedeceksin.

Veya Happn ekibinin sizin için yapmasına izin verebilirsiniz, yalnızca Facebook hesabınız için kullanacağınız adı ve e-posta adresini veya cep telefonu numaranızı belirtmeniz yeterlidir, böylece profilinizi kullanıcı veritabanımızda bulabilirsiniz.

Not: Bir Premium kullanıcısıysanız ve hesabınızı silmek istiyorsanız, aboneliğinizin otomatik olarak yenilenmesini iptal etmeyeceğini lütfen unutmayın. Bu, mobil mağazanız üzerinden yapılmalıdır.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı