Teknoloji

Honor 10X Pro Çıktı mı? İddia Edilen Haberin Detayları!

Geçtiğimiz yıllarda sık sık ismini duyduğumuz telefon markası olan Honor, yeni tasarladığı 10X Pro’yu çıkarmaya hazırlandığı gündeme bomba gibi düştü. Bir site kaynağına göre 10X Pro’ya ait olduğu düşünülen görseller paylaşıldı. Görsellerde 10X Pro 64 MP kamerayla birlikte geleceği yer alıyor.

Honor, son bir hafta içinde 10 Milyondan fazla Honor 9X modeli olan telefondan sattığı belirtildi. Bu kadar satış sonrası serinin devamı hız kesmeden devam edeceği düşünülüyor. Buna örnek vermek gerekirse Honor 10x Pro’nun görsellerinin ortaya çıkmasının gündemde olması diyebiliriz. Bir iddiaya göre Slashleaks, Honor 10x Pro’nun yerini tutabilecek görselleri ortaya sürdü. Honor 10x Pro, 9x serisinin aksine daha kullanışlı ve daha pahalı olan bir ekran kullanmış. Ekranın sol üst tarafına boşluk bırakılmış. Bu boşlukta tahmin edileceği üzere kamera olabilir.

Honor 10X PRO: Ortaya çıkan çeşitli görseller incelendiğinde telefonun ince çerçevelerden oluşabileceğini tahmin edebiliyoruz. Telefonun arka kısmını inceledğimizde ise 3 adet kameranın dikdörtgen bir modülün içerisine yerleştirildiği dikkat çekiyor. Telefonun daha önceki modeli olan 9x Pro, 48 MP kamerayla kullanıcılarını sevindirmişti.

Bu yeni telefonda ise 64 MP bir kameraya yer vermesi, Honor kullanıcılarına daha iyi bir kamera sunmayı hedeflediğinin bir göstergesidir. Son zamanlarda ortaya çıkan telefonlarda sık sık karşılaştığımız gibi bu telefonda da 3 kameradan birisinin geniş açı, diğerinin derinlik kamerası ve ana kameradan oluşan 3 çeşit kameranın kullanıldığı düşünülmektedir. Diğer yapılandırması hakkında detay henüz bulunmazken Kirin 810 İşlemci 9x serisinin satılmasında büyük bir rolü olduğu biliniyor. Bu göz önüne alındığında ise Kirin 810’dan daha performans sunabilecek ve 5G desteği bulunacak olan Kirin 820 işlemci kullanılacağı düşünülmektedir. Ürünün fiyatı  hakkında henüz hiçbir kaynaktan net bir bilgi yok. Yakın zamanda fiyatının da açıklanması beklenmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı