Teknoloji

Honor MagicWatch 2 Tanıtıldı

Huawei’nin alt markası olan Honor akıllı saati Honor MagicWatch 2 modelini tanıttı. İşte Honor MagicWatch 2 modelinin özellikleri. 

Akıllı saat pazarında Apple, Apple Watch modelleriyle liderliğini sürdürürken diğer üreticiler de kendi akıllı saat modellerini tanıtmaya devam ediyor. Çinli teknoloji şirketi Honor, Huawei’nin akıllı saatini duyurmasının ardından kendi akıllı saati olan MagicWatch 2 modelini tanıttı.

Honor Magic Watch 2’de Bizi Bekleyenler!

Çinli teknoloji devi Huawei’nin alt markası olan Honor yeni akıllı saati MagicWatch 2 modelini tanıttı. Yüzme takibi ve yüzme ile ilgili durumlara odaklanan saat ayrıca SWOLF adı verilen skoru da hesaplayabiliyor. Gün içerisinde sürekli olarak kullanıcıların kalp ritmi takibini yapabilecek olan Honor MagicWatch 2 modeli verilerin yüksek ya da düşük olması durumunda ilgili kişi ya da kişilere bilgi verebiliyor. Honor’un akıllı saati ayrıca kullanıcıların uyku bozukluklarını da ölçümleyebiliyor. 

42mm ve 46mm ekran boyutuna sahip iki model ile satışa sunulan MagicWatch 2 modelinin gövdesi 361L paslanmaz çelikten üretiliyor. 1.4 inç ve 1.2 inç büyüklüğünde ekranlara sahip olan modellerde bulunan ekranlar 454 x 454 ve 390 x 390 piksel çözünürlüğünde. 

Huawei’nin Huawei Watch GT 2 modelinde kullandığı Kirin A1 işlemcisinden güç alan MagücWatch 2 modelinin ülkemizde de uygun fiyat etiketiyle satışa sunulması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı