Teknoloji

Honor Play 4 Renk Seçenekleri Tanıtım Görselleri İle Birlikte Ortaya Çıktı

Huawei’nin alt markası olduğu bilinen Honor tarafından yeni cihazlar piyasaya sürülmeye devam ediliyor. Bu süreç içerisinde Play serisinin genişletilmesi adına önemli çalışmaların yapıldığı biliniyor. Bu çalışmaların ardından seriye yeni telefonların eklenmesi bekleniyor. Seriye iki yeni model eklenecek. Bu modeller Honor Play 4 ve Honor Play 4 Pro olarak açıklandı.

Daha önce şirket tarafından çıkarılan modellerle arasında bir isim benzerliği olmasına rağmen çok farklı iki model olduğunun bilinmesi gerekiyor. Son dönemlerde cihazın ne zaman piyasaya sürüleceği merak konusu olmuşken yeni renklerinin de gündeme gelmesi teknoloji severlerin daha büyük bir heyecan yaşamasına neden oldu.

Resmi Tanıtım Görselleri Yeni Renkleri Ele Verdi

Resmi tanıtım görsellerinin ortaya çıkmasının ardından merak edilen yeni görseller de gündeme geldi. Şimdiye kadar hiç duyulmamış olan siyah, mavi ve pembe olmak üzere seriye yeni renklerin daha eklendiği ifade edildi.

Telefonun donanım özellikleri hakkında her şey bilinmemesine rağmen bazı özel bilgilerin gündeme geldiği ifade edilmişti. Bunun ardından telefonun ekranının 6.81 inç bir LCD ekran üzerine kurulması bekleniyor. Telefonun bataryası ise bu süreç içerisinde 4.200 mAh değerinde olacak.

Telefonun depolama özellikleri ise kendi arasında üçe ayrılıyor. Bu noktada 64 GB, 128 GB ve 256 GB olduğu ifade edildi. Son zamanlarda moda haline gelen 4’lü kamera sistemlerinin kullanıldığı belirlendi. Telefonun toplam ağırlığı ise 213 gram olarak açıklandı.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı