Teknoloji

Honor X10 9 5G Bandıyla Birlikte Geliyor!

Honor tarafından kısa süre içerisinde tanıtımının yapılması beklenen X10 için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Telefonun çıkan yeni özellikleri de bu süreç içerisinde kullanıcıları memnun etmeye devam ediyor. Bugün yayınlanan bir görsel sonucunda gerçekler daha net bir şekilde ortaya çıktı. Bir süredir iddialar gündeme geliyordu ancak bu sefer telefonun 9 5G bandıyla birlikte geleceği belirtildi.

Huawei’nin bir alt markası olarak bilinen markanın önümüzdeki hafta uzun zamandır üzerinde çalıştığı telefonun tanıtımını yapmak için hazırlanıyor. Piyasada 5G teknolojisine sahip olan telefonlar arasında en uygun fiyatlısının olacağı daha önce de defalarca dile getirilmişti. Şirket lansman öncesinde yeni bir politika izleyerek telefonun özelliklerini açıklıyor.

Telefonun Özellikleri Tanıtım Öncesinde Bir Bir Ortaya Çıkıyor

Telefonla ilgili daha önce paylaşılan bir görsel sonrasında piyasadaki en ucuz 5G destekli telefonun olacağı ifade edilmişti. Yeni ortaya çıkan bilgiler sonrasında cihazın diğer cihazlara göre bant sayısı ile bir kez daha ön plana çıktığı ve iki katı olarak belirlendiği ifade edildi.

Telefonun 5G özelliği ile birlikte marka ‘evrensel anahtarı’ olarak nitelendiriliyor. 9 bant özelliği ile pek çok ülkenin 5G altyapısında sorunsuz bir şekilde çalışabilecek. Telefonun 20 Mayıs tarihinde tanıtımının gerçekleştirilmesi bekleniyor. Bununla birlikte o güne kadar şirket yeni özelliklerini paylaşmaya devam edecek.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı