Teknoloji

HTC Desire 20 Pro’nun Merakla Beklenen Yeni Özellikleri Açıklandı!

 Akıllı telefon üreticisi olan HTC tarafından yakın zamanda yeni bir akıllı telefonun piyasaya sürülmesi bekleniyor. Son dönemlerde yeni akıllı telefon modeli hakkında bazı bilgiler gündeme  sızmaya başladı. Bir sosyal medya kullanıcısı tarafından açıklanan bilgiler sonrasında, yeni özellikler kısa süre içerisinde büyük heyecana neden oldu. Yeni telefon özellikleri ile birlikte akıllı telefon şirketinin yeniden eski parlak günlerine dönmesine yardımcı olabilir.

Bir döneme damga vuran ve Android model telefonları ile son derece dikkat çeken marka, eski parlak günlerinden uzak kalmıştı. Yeni çıkarılan modellerle yeniden gündeme gelmeyi planlıyor. Yeni modelinin ismi ise Desire 20 Pro olarak belirlendi. Ancak model hakkında merak edilmesine rağmen henüz yeni bilgi paylaşılmadı.

Telefonun Yeni Özellikleri Ortaya Çıktı!

Bir sosyal medya kullanıcısı tarafından telefon hakkında bazı bilgiler verilmesinin ardından özellikler ortaya çıkmaya başladı. Telefonun tasarımı ile birlikte ön taraftan bakıldığı zaman OnePlus 8 modeline benzediği, arkadan bakıldığında ise Mi 10 modelini anımsattığı belirtildi. Telefon için 3,5 mm ses girişinin de tasarlandığı açıklandı.

Geekbench ise yaptığı değerlendirmelerde sonuçlardan farklı olarak Snapdragon 660 ya da 665 yonga setlerinden birisiyle birlikte piyasaya sürülmesini beklediğini açıkladı. Telefon hakkında her geçen gün yeni bilgiler sızdırılmaya devam ediyor. Bu süreçte yeni bilgilerle birlikte çözülmesi beklenen yonga seti bilmecesinin daha karmaşık bir hal alması da dikkat çekiyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı