Teknoloji

Huawei Mate X2 Tasarımı Ortaya Çıktı

Huawei’nin yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonu olacak olan Huawei Mate X2 modelinin tasarımı şekillenmeye başladı.

Huawei’nin bu yıl duyuracağı yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonuna dair ilk bilgiler ortaya çıktı. Patent görsellerine bakılacak olursa Huawei Mate X2 modeli 6 kamera ve Samsung Galaxy Note serisinde olduğu gibi bir stylus kalem ile birlikte gelecek. 

Huawei Mate X2 Modelinin Tasarımı Şekilleniyor

Huawei’nin yeni katlanabilir ekranlı akıllı telefonu olacak Mate X2 modelinin tasarımı şekillenmeye başladı. Huawei’nin aldığı patent ile ortaya çıkan Mate X2 modelinin dışa doğru katlanabilir ekran tasarımı yerine içe doğru katlanabilir bir ekran tasarımı ile birlikte geleceği görülüyor. Huawei Mate X2 modeli ayrıca Mate X modeline göre daha yumuşak geçişlere sahip olacak. 

Huawei Mate X2 modelinin bir diğer yeniliği ise kamera tarafında yapılacak. Huawei Mate X2 modeli patent dosyalarına göre 6 kameraya sahip olacak. Kamera çözünürlükleri şimdilik bilinmeyen Mate X2 modelinin kenar çubuğu da Mate X modelinden farklı olacak. Mate X2 modeli ayrıca stylus kalem ile birlikte gelecek. 

Şimdilik ne zaman duyurulacağı bilinmeyen Mate X2 modelinin ilerleyen günlerde yeni özelliklerinin ortaya çıkması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı