Teknoloji

Huawei Smart Screen V65 ve V75 Modelleri Tanıtıldı

Çinli teknoloji devi Huawei düzenlenen etkinlikte yeni akıllı televizyon modellerini duyurdu. İşte Huawei’nin yeni akıllı televizyonları ve özellikleri. 

Teknoloji devleri akıllı telefon modellerinin ardından akıllı televizyon modellerini de duyurmaya başladı. Geçtiğimiz günlerde Xiaomi ve Nokia’nın kendi akıllı televizyonlarını duyurmasının ardından Huawei’de kendi akıllı televizyonunu duyurdu. 

Huawei Smart Screen V65 ve Huawei Smart Screen V75 modelleri isimlerinden de anlaşılabileceği gibi 65 inç ve 75 inç ekran büyüklüğüne sahip. Huawei’nin akıllı televizyon modelleri HDR desteği ve 4K çözünürlüğe sahip. Huawei’nin akıllı televizyonları ayrıca QLED panel ve 120 Hz ekran tazeleme hızı sunuyor. 

Huawei Smart Screen Özellikleri

Huawei’nin yeni akıllı televizyonları, Huawei tarafından geliştirilen Harmony OS işletim sistemi ile birlikte geliyor. Açılır kamera sisteminin bulunduğu Huawei akıllı televizyonları ayrıca Huawei Share ve akıllı ev kontrolü özelliklerine sahip. 3 adet HDMI 2.0 bağlantı noktasına sahip olan Huawei akıllı televizyonlarında AV çıkışı, USB 3.0 bağlantı noktaları, Wi-Fi bağlantı özelliği ile Bluetooth 5.0 desteği bulunuyor. Ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı şimdilik bilinmeyen Huawei’nin akıllı televizyonlarından 75 inç ekran boyutuna sahip olan sürümünün fiyatı 1.850 dolar olarak açıklandı. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı