Teknoloji

Huawei Sound X Platinum Edition Tanıtıldı

Çinli teknoloji şirketi Huawei, Sound X Platinum Edition isimli yeni kablosuz hoparlörünü tanıttı. Huawei Sound X Platinum Edition özellikleri neler? 

Çinli teknoloji şirketi Huawei koronavirüs salgınından en çok etkilenen firmalardan birisi olsa da yeni ürün ve servislerini duyurmaya devam ediyor. Huawei, Apple Card alternatifi Huawei Card servisini duyurmasının ardından şimdi de yeni kablosuz hoparlörü Huawei Sound X Platinum Edition’ı tanıttı.

Huawei’nin Sound X Platinum Edition modeli, 60 watt güç ve 20 mm’ye kadar ses çıkışı sunan iki woofera sahip. Gelişmiş bass ünitesi ile birlikte gelen model, benzersiz bir ses deneyimi sunuyor. 

Huawei’nin EMUI 10.1 arayüzü ile tam entegre olarak çalışan Sound X Platinum Edition, düşük ses gecikmesi özelliğine sahip. Huawei, Sound X Platinum Edition’ın düşük ses gecikmesi özelliğinin şimdilik sadece Huawei P40 serisi modellerinde çalıştığını belirtti. Huawei’nin yeni arayüzü olan Huawei EMUI 10.1’i yeni akıllı telefon modellerine sunmasıyla birlikte Sound X Platinum Edition’ın düşük ses gecikmesi özelliği diğer akıllı telefonlarda da kullanılabilecek. 

Huawei Sound X Platinum Fiyatı

Gürültü engelleme özelliğine sahip olan Sound X Platinum Edition ayrıca yüksek seste bile seslerin bozulmasını engelleyen teknolojiye sahip. Huawei’nin 280 dolar fiyatı ile şimdilik Çin’de satışa sunduğu Sound X Platinum Edition modelinin ilerleyen günlerde ülkemizde de satışa sunulması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı