Teknoloji

Huawei’nin Akıllı Saati 2 Milyon Satış Rakamını Geçti

Huawei’nin Akıllı Saati 2 Milyon Satış Rakamını Geçti

Akıllı telefon sektörünün önemli isimlerinden biri olan Huawei, bu başarısını akıllı saatlerde de gösteriyor. Giyilebilir teknolojiye yeni yeni yatırım yapan Huawei, 2019’da çıkardığı Watch GT marka akıllı saati, 2 milyon satış rakamını devirdi.

Huawei şirketi yetkilileri, dün yaptıkları açıklama da giyilebilir teknoloji sektöründe %282,2 gibi devasa bir büyüme yaşadıklarını açıkladı. Elbette bu büyümenin baş aktörü, bu sene çıkarttıkları Watch GT isimli akıllı saat oldu. Kısa bir zaman önce piyasaya çıkardıkları Watch GT, 2 milyondan fazla satıldı. Huawei’den yapılan açıklama da giyilebilir teknolojide ilk 3 firma arasında olduklarını belirtti. İlk sırada tahmin edebileceğiniz üzere Apple, ardından ise Samsung geliyor.

Huawei’nin Akıllı Saati 2 Milyon Satış Rakamını Geçti

Watch GT Tercih Edilmesinin En Büyük Nedeni Şarj Süresi

Watch GT’nin bu kadar fazla talep görmesinin en büyük nedeni, şarj süresinin oldukça fazla olması. Şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki Watch GT’nin bataryası haftalarca şarj edilmeden dayanabiliyor. Bununla birlikte Truseen 3.0 teknolojisi ile kalp atışlarınızı görebiliyorsunuz. Ayrıca Trusleep 2.0 özelliği ile de size en iyi uyku performansınızla ilgili önerilerde bulunuyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı