Sosyal MedyaTeknoloji

Instagram Yeni Bir Özellik Geliştiriyor

Instagram yepyeni özelliklerle kendini güncellemekten asla vazgeçmiyor. Yine yeni bir özellik üzerinde çalışan Instagram’ın bahsi geçen güncellemesi yalnızca direkt mesajlarda kullanılacak. Atılan hikayelere hızlı bir biçimde emoji gönderme özelliğine benzeyen yeni güncelleme henüz test aşamasında olsa da kısa süre içerisinde hayatımıza girecek gibi görünüyor.

Direkt Mesajlara Emojili Yanıt

Instagram sızıntıları konusunda bir numara olan Jane Manchun yine yepyeni bir güncellemeyi test aşamasındayken duyurdu. Kullanıcının kendi Twitter hesabında yaptığı paylaşım büyük ilgi gördü. Test edilen özelliği gösterdiği video genel olarak olumlu tepkiler aldı. Bu özelliğin çok benzeri halihazırda atılan hikayeler için kullanılıyor. Hikayeye cevap olarak gönderilen emojilere ekranı yukarı kaydırarak ulaşmak mümkün. Eğer yapılan testler başarılı sonuç verirse bu özelliğin aynısı Instagram direkt mesajları için de gelecek.

Instagram çalışanı değilseniz veya Instagram test grubunda yer almıyorsanız şu an için gelen mesajlara çift tıklayarak kalp emojisi yollayabiliyorsunuz. Elbette ki kalp emojisi yollamak gelen her mesaj için kullanışlı bir reaksiyon değil. Bu sebeple geliştirilen güncellemenin tutup tutmayacağı şu an için belirsiz. Eğer emojili yanıtlar test aşamasını başarıyla geçerse, yalnızca birkaç hafta içerisinde kullanıma açılabilir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı