Teknoloji

Instagram Yeni Özelliğiyle Yorumları Toplu Olarak Silebilecek!

Instagram platformu üzerinde kullanıcı sayısı artmaya başladıkça daha etkin bir şekilde hizmet verebilme için özelliklerini geliştirmeye başladı. Bununla birlikte yeni bir güncelleme üzerinde çalışmaların devam ettiği ifade edildi. Yeni güncelleme içerisinde birden fazla hesabın aynı anda engellenmesi ve aynı zamanda kısıtlanması üzerinde çalışmalar devam ediyor.

Yeni güncellemenin özellikle çok takipçisi olan hesaplar üzerinde etkili olabileceği ifade ediliyor. Bu durumda yorulmadan aynı anda pek çok hesap silinebilecek. Bu durum platform içerisinde daha pozitif bir ortamın oluşmasını sağlayacak.

Yorumlar Toplu Olarak Silinebilecek

Yeni güncelleme içerisinde ınstagram kullanıcılarına pek çok imkan tanınacak. Bunlar arasında kullanıcıların paylaşımlarında kimleri etiketleyebileceklerini görmeleri de bulunurken bununla birlikte kendilerinden kimlerin bahsedilebileceğinin kararlaştırılması için imkanlar tanınıyor. Kimsenin etiketlememesi ya da bahsetmemesi için de bazı ayarlar bulunacak. Bu ayarlar sayesinde artış işlem yapmak çok daha kolay bir hal alacak.

Bir paylaşımın altında yorumları sabitlemek ve en başta görmek isteyenler için de sabitleme özelliğinin getirileceği öğrenildi. Daha önce Youtube videolarında defalarca kullanıldığı gibi yorumlar en tepeye sabitlenebilecek. Bu durum yine sosyal medya platformunun daha pozitif bir şekilde kullanılmasını amaçlayacak. Olumlu yorumların ön planda görünmesi ve gelen yeni takipçilerin de bu yorumları görmeleri için bir adım olarak ifade ediliyor. Güncellemenin gelmesi ile birlikte pek çok kişinin özelliklerden memnun kalacağı düşünülüyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı