Teknoloji

Intel Overclock Yazılımını Yayınladı

Intel Overclock Yazılımını Yayınladı

Computex 2019 fuarı bu sene Tayvan’da düzenlendi. Bu fuara yazılımsal açıdan birçok ürün katıldı. Fuarda en çok dikkat çeken ürün ise Intel’in 2015 senesinde geliştirdiği Performance Maximizer ismine sahip otomatik overclok yazılımı oldu. Bu yazılım tüm fuar boyunca en çok ilgi gören ürün oldu. Fuara katılan çok sayıda yazılımın arasından sıyrılarak tüm ilgi ve alakayı üzerine çekmeyi başardı.

Intel Overclock yazılımı kullanıcıyla buluştu

Overclock hakkında herhangi bir bilgisi olmayan ya da overclock için vaktini harcamak istemeyen kullanıcılar için geliştirilmiş muhteşem bir yazılımdır. Bu yazılım sayesinde işlemciniz çok kapsamlı bir şekilde analiz edilir ve size rapor halinde sunulur. Bu sayede işlemcinizin hızı maksimum seviyeye çıkıyor.

Overclock sayesinde insanların BIOS’a girerek ayar yapmasına da gerek kalmıyor. Performance Maximizer ile işlemcilerin performansında çok ciddi bir yükseliş yaşanıyor. Overclock işlemi yapan bu yazılım yalnızca Intel’in 9. nesil işlemcileri ile uyumlu bir şekilde çalışıyor. Performance Maximizer yazılımına uyumlu işlemciler şöyle: Core i5-9600K, Core i5-9600KF, Core i7-9700K, Core i7-9700KF, Core i9-9900K ve Core i9-9900KF.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı