Teknoloji

Süper Katlanabilir Motorola Telefonu Geliyor!

Eski zamanların önemli teknolojik ürünlerini üreten Motorola, yeniden akıllı telefon piyasasına geliyor ve bu sefer yeni bir dönüm noktası yaratmanın peşinde! Nostaljik bir hikayeden yola çıkan marka, katlanabilir telefonlar üzerine çalışıyor ve bu konuda önemli bir patent almış durumda!

Telefon piyasasında kendine has bir dilde hizmet veren marka, büyük ve etkin bir dilde hizmet sunmanın peşinde. Online olarak organize edilen her yeni çalışmayı kendine has bir dilde ve taktikte sunan Motorola, biraz daha nostaljik bir duygu ile kendini yenilemenin peşinde diyebiliriz.

Cihaz oldukça geniş bir yapıya sahip olduğu için, hiç bir şekilde başka cihazlara benzemiyor. Bu yüzden de önemli bir katlanma ve şekilden şekle girme durumu var.

Razr 2020 ismi ile ön plana çıkan bu yeni model, oldukça farklı bir yapıda karşımıza çıkarılıyor. Yeni bir çağ başlatmak için sinyal veren Motorola, katlanabilir telefon piyasasında kendine has bir dile sahip.

Şekilden şekile giriyor!

Patentte yer alan görsellere göre, cihaz şekilden şekle giriyor ve kendi içinde de önemli bir dengeyi ve farklılığı ortaya çıkarıyor. Yeni bir çağ atlatmak isteyen marka, ürüne farklı aparatlar takmanın peşinde gidiyor. Bu sayede cihaz hem Powerbank olabiliyor, hem projeksiyon olabiliyor. Hatta gelişmiş bir kameraya dahi dönüştüğünü görebiliyoruz.

Yeni bir yayınlama ile karşımıza çıkan cihaz, oldukça önemli bir dengeye sahip. Uzun süredir yayında olan ve özellikle 22 Ağustos 2018 tarihinde yayınlanan bu patent, şimdi görücüye çıkarılmış durumda.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı