Teknoloji

Intel’den Büyük Windows 7 Hamlesi

Geçtiğimiz günlerde Microsoft tarafından yapılan açıklamada, artık Windows 7 için bir destek verilmeyeceğini ve sistemi emekli edeceklerini söylemişti. Bu konudan sonra kullanımlar azalmıştı ciddi oranda. Ama Windows 7 kullananlar için özel bir çalışma hazırlayan Microsoft, yeni bir uygulama ile kopyalama işlemini çok hızlı yapabilmeyi sağladı.

Dosya transfer işlemlerinin sorunsuz yapılması, Windows işletim sistemlerinde büyük bir öneme sahip. Bu yüzden Windows 7 için bir dosya transfer uygulaması hazırlayan Microsoft, kullanıcılarına bütün dosyaları Windows 10’a taşıyabilmeleri için kolaylıklar sağlıyor diyebiliriz. Ücretsiz olarak sunulan dosya transfer aracı, oldukça kolay çalışıyor.

Laplink olarak sunulan bu yazılım, kolay ve hızlı bir uygulama sistemine sahip olduğu için de gayet hızlı çalışıyor. Ücretsiz şekilde aktarabileceğiniz dosyalar için de oldukça kolay oluyor. Çünkü 10 yaşındaki bir işletim sistemi ile yeni çıkan pek çok şey uyumlu olmuyor artık. Bu uyumu da sorunsuz şekilde sağlayan yazılım, oyun ve benzeri durum çok az. Windows 7’ye veda etmek isteyenler için de gayet önemli bir çözüm durumu oluşturuyor bu çalışmalar.

Windows 7 tarih oluyor

Bir dönemin önemli bir işletim sistemi olan Windows 7, belki de en çok sevilen sistemlerdendi. Vista’dan sonra da gayet çok kullanılan bu sistem, artık tarih olduğu için de kendinde ufak da olsa bir nostalji anısı bıraktı bizlerde. Ücretsiz şekilde aktarılan dosyalar, herkes için farklı bir dile sahip olduğu için yeni bir kolaylık sunuyor. Bu yüzden de hemen aktarımları yapabilir ve çözümleri ortaya çıkarabilirsiniz. Aracın ismi PcMover Express olarak sunulduğu için, çoğu yerde 120 liradan fazla fiyatlarda satışa sunuluyordu. Ama artık bu konuda ücretsiz bir sunum olduğu için de beklentilerin tamamını ön plana çıkarabiliyoruz. Dosya, belge ve pek çok ayarı olduğu gibi aktarabiliyorsunuz yeni sisteme.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı