Teknoloji

İnternet İşlemlerinin Fiyatı Artıyor

Ortaya çıkan son dedikodulara göre internet işlemlerinin fiyatı artıyor. İşte güncellemenin ardından işlemlerin yeni fiyatları. 

1 Aralık 2019 tarihi itibariyle kullanıcıların internet işlemlerine zam gelecek. Zamların ardından kullanıcıların hat kapatma, hat dondurma, nakil ve devir işlemlerinin fiyatı artacak. Peki herkesin yaptığı bu işlemlerin yeni fiyatı ne olacak. 

2019 yılının sonuna geldiğimiz bu zamanlarda 2020 yılının zamlı fiyatları bizleri karşılıyor. 1 Aralık 2019 tarihi itibariyle kullanıcıların hat kapatma, hat dondurma, nakil ve devir işlemlerinin fiyatı artacak. İşte işlemlerin yeni ücreti.

İnternet İşlemlerinin Fiyatı Artıyor

1 Aralık 2019 tarihi itibariyle kullanıcıların hat kapatma, hat dondurma, nakil ve devir işlemlerinin fiyatı şöyle olacak. 

Kullanıcılar hat nakil işlemleri için 36 TL yerine 42 TL ödeyecek. Kullanıcıların hat dondurma işlemi için ödeyecekleri ücret ise 36 TL yerine 42 TL olacak. Kullanıcılar hatlarını devretmek için 36 TL yerine 42 TL ödeyecekler. Hatların kapanması ise için 29.9 TL olan ücret 1 Atalık 2019 tarihinden sonra 34.9 TL olacak. Yeni zamlar ile birlikte hat devir, nakil, dondurma ve kapatma işlemleri için ek 6 TL ödeyecek. Eğer ki servisinizi sonlandırmak istiyorsanız 4 TL daha fazla ödeyeceksiniz. 

2020 yılından itibaren yeni zamlar ve yeni düzenlemeler de vatandaşları bekleyecek. Şimdilik açıklanmamış olsa da 2020 yılı itibariyle internet servislerinin fiyatlarına ek zamların yapılacağı dile getiriliyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı