Teknoloji

Iphone 11 Fiyatlarına İndirim Geliyor

Koronavirüs salgını tüm dünyada etkisini artırarak sürdürürken akıllı telefon piyasası durumdan olumsuz etkilendi. Akıllı telefon satışlarında ciddi bir düşüş meydana geldi. Yapılan değerlendirmelerde piyasa yüzde 50’ye varan bir düşüşün yaşanması durumun ciddiyetini bir kez daha gözler önüne serdi. Markalar ise satışları hareketlendirmek için yeni stratejiler peşinde koşmaya başladılar.

Akıllı telefon satışı yapan markalar arka arkaya indirim yapmak için adeta harekete geçtiler. Genellikle Android telefon modellerinde ciddi bir indirime gidildiği belirtilmişti. Apple bu süreçte harekete geçen bir diğer marka oldu. Fiyatlarda birtakım yeni düzenlemelere gidildiği konusunda duyurular yapıldı. Iphone 11 modeller için yapılan düzenlemede şimdiden ne kadar indirim yapılacağı merak konusu oldu.

Yeni Fiyatlar Belli Oldu Mu?

ıphone 11

Pek çok Iphone kullanıcısını sevindiren haber ne yazık ki şimdilik sadece Çin ile sınırlı tutuldu. Diğer ülkelerde model fiyatlarında herhangi bir değişime yer verilmedi. Iphone 11 modellerinde yapılacak indirimin oranı ise yüzde 10 ile yüzde 20 arasında değişecek.

Serinin ana modelinin dışında diğer serilerde geçerli olmak üzere indirim kararı alındı. Bu süreçte indirime hem Pro hem de Pro Max modeli eklendi. Bu süreçte indirimler eklendiğinde fiyatlar şu şekilde olacak;

Iphone 11 için 70 dolar indirim yapıldı.

Iphone 11 Pro için 170 dolar indirim yapıldı.

Iphone 11 Pro Max için 225 dolar civarında bir indirim gerçekleştirildi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı