MobilTeknoloji

iPhone 12 Serisinin Fiyatı Sızdırıldı!

Front Page Tech’ten Jon Prosser, bugün sosyal medya hesabı üzerinden paylaşmış olduğu yazıda iPhone 12 serisinin birkaç özelliğinden ve fiyatlarından bahsetti.Yaptığı paylaşıma göre yeni çıkacak olan seride, 5G desteği ile OLED panelle birlikte satış fiyatı 649 dolarlık olacak.

Apple firması, her yıl yaptığı gibi bu yıl da yeni bir iPhone akıllı telefon serisi tanıtacak.Bugün yapılmış olan açıklama sayesinde iPhone 12 serisinin fiyat yönündeki tahminleri destekleyen bir iddia daha ortaya atılmış oldu.

Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda yeni serinin sadece başlangıç fiyatını değil, seride bulunacak tüm modellerin fiyatı Front Page Tech’ten Jon Prosser tarafından paylaşıldı.

Jon Prosser, edinmiş olduğu bu bilgileri daha önce yeni iPhone SE’nin çıkış tarihi hakkında doğru bilgi veren bir kaynaktan aldığını belirtti.

Bunun haricinde Prosser, iPhone 12 serisinde bulunan cihazların ekran özelliklerine ve fiyatlarını da yaptığı paylaşımda yazdı.Söylentilere göre iPhone 12 serisindeki telefonların fiyatları ve özellikleri:

  • 5G destekli ,6,7 inçlik OLED panel, 3 kamera + LIDAR sensörlü iPhone 12 Pro Max: 1.099 dolar
  •  
  • 5G destekli 6,1 inçlik OLED panel, 3 kamera + LIDAR sensörlü iPhone 12 Pro: 999 dolar
  •  
  • 5G destekli 6,1 inçlik OLED panel, 2 kameralı iPhone 12: 749 dolar
  • 5G destekli 5,4 inçlik OLED panel, 2 kameralı iPhone 12: 649 dolar

Jon Prosser’ın yapmış olduğu paylaşımından anlaşılan yeni iPhone 12 serisinin 4 modeli olacak ve bu 4 modelin hepsinde OLED paneli ve 5G bağlantısının olacağıdır. Bu paylaşım sayesinde Appleın daha çok kişiye ulaşacağını söylemek yanlış olmaz.

Apple yine gündemde, 8 ay öncesinde tanıtılan iPhone 11 serisinde kullanıcıların karşısına en az 999 dolarlık fiyat etiketi çıkaran Apple, yeni iddiaya bakılacak olursa, giriş seviyesi cihazın fiyatını 350 dolara kadar indirmekle kalmadığı gibi bu cihazla 5G bağlantı desteğini de sunmaya başladı.

Jon Prosser tarafından paylaşılan bu haber ne kadar doğru olduğunu bilinmese de Apple’ın bu tür bir fiyatlandırmalar yapması, gelecekte de çok daha yüksek kullanıcının Apple’ı seçmesini sağlayacağı tahmin ediliyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı