Teknoloji

iPhone Batarya Fabrikası İfşalandı!

Günümüzde pek çok kişinin ilgisini çeken iPhone materyalleri, güncel hayata dair de geniş ve hızlı bir yaklaşım yaratıyor ve bu süreçlerin hepsini kendine has bir dilde ön plana çıkarmaya devam ediyor.

Bu yüzden yapılan ve organize edilen her çalışmayı tek bir tıklama ile ortaya çıkarıyoruz.

iPhone fabrikası pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Bu konuda çalışma yapan bir Youtuber güncel hizmetler sunuyor. Peki ama bataryaların üretimine dair neler oluyor dersiniz? Süreçler sürekli değişse de gelin size video ile ilgili bir detay sunalım. Bildiğiniz gibi iPhone üretimleri genellikle Çin üzerinde yapıyor. Çünkü iş gücü gerçekten de ucuz ve oldukça çok kişi bu işi yapıyor. İş gücünün ucuz olması ve geleneksel çalışma mantıkları üzerinden baktığımız zaman herkes farklı bir çalışma mantığı arayibilir.

Çin fabrikaları çok hızlı çalışıyor!

Çin fabrikaları bazı konularda çok hızlı çalışmalar üretiyor ve bataryalarla ilgili söylenecek şeyler de bu konuda çok hızlı büyüyor. Bu yüzden size dair ilerlettiğimiz şeyler ve bu alanda organize edilen her türlü seçimi ve beklentiyi kendinize has bir yapıda kullanabilir ve organize edebilirsiniz. Fabrikalar ile ilgili düşünceleri ve merak ettiklerinizi bu video ile bir youtuber ön plana çıkarıyor.

Karşınızda üretim mandı ve Çin üretimi:

Çin üzerinde üretim yapan bu fabrika, bataryalar ile ilgili çok titiz ved etaylı bir çalışma sunuyor. Otomotik çevir özellikleri ile alt yazıları türkçeye çevirebilir ve bu çevirileri de kendinize göre kullanabilirsiniz. 24 saat içinde ortalama 300.000 kişiden daha fazla kişiye erişen bu video, nasıl bir şekilde üretim yapıldığını aşama aşama bant sistemi üzedrinden gösteriyoır. Üretim konusunda herkes kendine has bir hizmet politikası güttüğü için de iPhone ucuz iş gücü ile bu çalışmaları ön plana çıkarmış oluyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı