Teknoloji

Iphone Kullananlar İçin Apple Music Tehlikesi!

Apple destek forumu ile Reddit tarafından ortaya çıkan pek çok şikayet değerlendirmeye alındığı zaman Apple music hakkında pek hoş olmayan bilgilerin gündeme geldiği belirlendi. Özellikle Apple tarafından yayınlanan en son işletim sistemi hakkında da bazı sorunların gündeme gelmesi oldukça dikkat çekti. Bu durum pek çok kullanıcının yaşamış olduğu potansiyel bir sorunu temsil ediyor.

Apple destek forumu üzerinde değerlendirme yapıldığı zaman pek çok şikayetin gündeme geldiği belirlendi. Özellikle güncellemenin son sürümünü kullanan kişiler batarya sorunu yaşamaya başladılar. Ancak batarya sonunun sadece güncellemeden değil Apple Müzik uygulamasına bağlı olarak gerçekleştiğinin de altını çizdi. Uygulamayı kullanmayanlar ve aktif olmadığından emin olanların da aynı şikayetleri yapmaları durumun ne kadar ciddi olduğunu gösteriyor.

Kullanıcıların Büyük Bir Kısmı Batarya Sorunu Yaşıyor!

Aslında yapılan değerlendirmelerde bu batarya sorununun yeni olmadığı belirlendi. Ancak bu süreçte sorunun ortaya çıkış şeklinin bir müzik uygulaması ile olması dikkat çekici bir ayrıntı olarak ifade edildi. Yapılan değerlendirmelerde büyük olasılıkla işletim sisteminde ya da Apple sunucularında bu sorunun yaşanmış olabileceği ifade ediliyor.

Bazı kullanıcılar sorunun çözümü için uygulamanın kapanmasını bekliyorlar, telefonları yeniden başlatıyorlar ya da arka planda sürecin yenilenmesini engellemek için ise mobil verilerini kapatmaya başladılar. Bu durumlardan yorulan kullanıcılar ise uygulamayı tamamen kaldırmak için harekete geçtiler.

Genellikle Apple gelen şikayetlere hızlı bir şekilde yanıt veriyor ve bu durumda bu soruna da olabildiğince en hızlı şekilde cevap vereceği tahmin ediliyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı