Teknoloji

iPhone SE 20 Kullanıcılarına Üzücü Haber !

Piyasaya çıkarılacak olan yeni iPhone SE ‘nin tanıtılmasıyla akıllı telefon pazarı oldukça hareketlenmişti.

Yeni iPhone SE gündemde kalmaya oldukça kararlı. iPhone SE’nin fiyatı da oldukça uygun.
iPhone SE 2020 ‘nin satışları ile ilgili yapılan açıklama , uygun fiyata satılacak olan yeni İphone modelini almak için sabırsızlanan müşterilerini üzdü.

Piyasaya çıkan yeni model dünyanın dört bir tarafına sürüldü. Çıkan yeni model Türkiye’ ye de geldi ve satışa başladı. iPhone SE 2020 modelinin fiyatı depolama alanına göre değişmektedir. Yeni model beklenenin üstünde bir ilgi gördü.

Virüs sebebi ile bir çok telefon üreticisinin üretim hızlarını düşürdüğü bu zamanda Apple ‘da bu konudan etkileneceği düşünülüyor. Dünya da görülen corona virüsü salgını sebebi ile insanların ücretsiz izne ayrılması sebebi ile alım gücünü oldukça düşürüyor.

Apple üretim konusunda olduğu gibi ne yazık ki teslimat konusunda da sorunlar yaşamaya başladı.
Teslimat konusunda sorunlar yaşamaya başlayan Apple, ABD’ ye yapacak olduğu teslimatları Mayıs ayının ilk haftasına kadar erteleyeceğini belirtti.

Corona virüs etkisini bir kez daha gösterdi. ABD’de yaşayan bir kullanıcı, şartların normal olduğu zaman da iPhone SE 2020 siparişini verdikten bir kaç saat sonra telefonu teslim alabiliyordu.

Çin’ de bulunan Apple merkezinden gelen açıklamalar da orada ki kişileri üzdü. Çin’ de ki iPhone SE 2020 kullanıcıları cihazları teslim alabilmek için 24 Nisan 2020 – 27 Nisan 2020 tarihlerini beklemek zorunda kalacak.

iİPhone SE 2020 cihazı kırktan fazla ülkede satışa sunulmuştu. Oldukça uygun fiyata satılan cihazın teslimat süresi Türkiye’ de de uzatılabilir. Henüz bu konu da resmi bir açıklama da bulunulmadı.

64 GB depolama alanına olan iPhone SE 2020 cihazın 399 dolar olması, ABD’de yaşayan kullanıcıları bu modele yöneltti.

128 GB depolama alanı sunan iPhone SE 2020‘nin satış fiyatı 449 dolardır. 256 GB depolama alanına sahip olan model ise 549 dolardan satışa sunuluyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı