Teknoloji

iPhone’dan Yeni Yıl AirPods Hamlesi!

Teknolojik gelişmeler bazı markalar etrafında dönüyor. Bunların başında yer alan Apple, her sene bir yeni güncelleme ile karşımıza çıkıyor. 2020 itibariyle bütün iPhone modellerine AirPods ekleyecek. Yani kutuyu açınca hem telefon hem de AirPods eklenecek.

Pek çok kullanıcı iPhone aldıktan hemen sonra bu cihaz ile uyumlu olan bluetooth kulaklık AirPods ürününü de satın almak istiyor. Ama aradaki fiyat farkı oldukça fazla ki, ikisini birlikte almak belirli bir bütçe istiyor. Bu durumdan dolayı iPhone ayrı bir satış gerçekleştiriyor. Yeni çıkacak olan 2020 model cihazlarda AirPods artık ürüne dahil olarak geliyor ve iPhone alan herkes kutunun içinde bir AirPods ile karşılaşıyor.

Sadece Apple ile sınırlı değil!

Tabi sadece Apple ile sınırlı değil bu durum. Yapılan haberlere göre aynı durumu ortaya çıkaracak olan markalardan bir diğerleri de Samsung ve Xiaomu oluyor. Bu markalar da ürünlerle birlikte kablosuz kulaklık vermeye başlayacak. Bunlar şu an için iddia gibi görünse de, markaların bu tarzda bir hamle yapması satışlara da artı katacaktır. En nihayetinde ürünlerin içinde kablolu olan tek şey şarj makinesi olacağı için herkes adına bir değişim ve beklenti beklemek mümkün görünüyor.

Apple bu kulakları kutuya bedava mı koyacak yoksa ekstra ücret mi ekleyecek henüz bilinmiyor. Bedava koyacağını düşünmek pek mantıklı gelmiyor kulağa doğrusu. Bu yüzden dikkatle bakarsak ufak tefek yeni fiyat güncellemeleri yapılması mümkün görünüyor. Ya ürünlerle alakalı ya da eklemelerle alakalı bazı durumlar ve fiyat güncellemeleri görmek mümkün olabilir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı