Teknoloji

İşte OnePlus 8 Serisinin Fiyatı!

OnePlus yola ilk çıktığında daha çok performansı yüksek, fiyatı ise görece olarak düşük modeller üretiyordu. Ancak aradan geçen süre zarfında şirket yavaş yavaş fiyatları yükseltmeye, neredeyse Apple ile yarışmaya başladı. Görünen o ki yakında tanıtılması planlanan OnePlus 8 serisinde de bu alışkanlık değişmeyecek.

WinFuture.de isimli blogda yer alan haberde OnePlus 8 ve OnePlus 8 Pro’nun fiyatlarının sızdırıldığı iddia edildi. Eğer yeni çıkacak olan bu cihazların önceki modellere kıyasla daha uygun fiyatlı olacağını umuyorduysanız, haberler kötü. Hatta biraz hayal kırıklığına uğrayabilmeniz bile mümkün, çünkü yeni amiral gemisi bu modeller gerçekten çok pahalıya satılacak!

OnePlus tutkunlarının cebi yanacak

Elde edilen bilgilere göre baz OnePlus 8 modelinin fiyat aralığı 719-729 Euro arasında değişecek. Bu modelde 8 GB RAM ve 128 GB dahili depolama alanı bulunacak. 12 GB RAM ve 256 GB hafıza ile kullanıcılara sunulacak olan modelin fiyatı ise 819-829 Euro arası şeklinde belirlenmiş.

İşte OnePlus 8 Serisinin Fiyatı!

OnePlus 8 Pro’ya geldiğimizde ise fiyatlar daha da yükseliyor. Bu cihazın 8 GB RAM ve 128 GB dahili hafızalı versiyonuna biçilen ücret 919-929 Euro arası. 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanına sahip OnePlus 8 Pro için ise alıcıların keseyi bayağı bir açmaları gerekecek: 1,009 ve 1,019 Euro!

14 Nisan’da tanıtılması bekleniyor

Ülkemizde resmî olarak satılmayan OnePlus modelleri bu zamana kadar hep kayıtdışı kullanıldı. Yakın tarihte de bu durumun değişmesi söz konusu değil gibi. Ancak her zaman için bu tür sızıntı kaynaklı haberlere temkinli yaklaşmakta fayda var. En iyisi OnePlus 8 serisinin tanıtılacağı 14 Nisan tarihinde düzenlenmesi planlanan etkinlikte fiyatların bizzat resmî ağızlardan açıklanmasını beklemek. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı