Teknoloji

Jetlink’ten Sevindiren Haber! Görüntülü Görüşme Özelliği Artık Devrede!

Koronavirüs salgını nedeniyle son dönemlerde pek çok kişi evden çalışmaya başladı. Mecbur kalmadıkça sokağa çıkamayan ve reel görüşmeleri yapamayan kişiler için, müşteri mesajlaşma uygulaması olarak tasarlanan Jetlink harekete geçti. Son dönemlerde adeta SaaS platformu haline gelmesinin ardından çok tartışılmıştı.

Uygulamanın kullanılmasıyla birlikte, salgın döneminde ihtiyaçların değişmesi sebebiyle pek çok firmanın birbirleriyle yaptıkları görüşmeleri sesli ve görüntülü olarak yapmak istedikleri belirlendi. Bu durumda yeni bir geliştirme çalışması yapılarak görüntülü görüşme özelliğinin hayata geçirildiği açıklandı.

Görüntülü İletişim İmkanı Sağlanacak!

jetlink

Yeni tasarlanan ve açıklanan görüntülü görüşme özelliği firma içi kullanılmak üzere tasarlanmadı. Bu süreçte firmaların müşterileri ile daha rahat görüşme sağlayabilmeleri ve iletişim daha sağlıklı gerçekleştirilmesi için tasarlandı. Uygulamanın ve yeni özelliğinin kullanılması için herhangi bir ek uygulama indirmeye gerek olmadığı gibi sadece internet tarayıcısı üzerinden görüntülü iletişim sağlanabilecek.

Jetlink üzerinden tasarlanan görüntülü görüşme özelliğini kullanırken, web sitesi üzerinde bulunan butonlar, canlı destek hattı ve chatbot kısmı sorunsuz bir şekilde kullanılabilecek. Yeni tasarlanan ve kullanıma sunulan görüntülü görüşme özelliği ile birlikte, salgın döneminde gerçekleşemeyen yüz yüze güvenli ve kolay iletişim, bu sayede gerçekleştirilmesi amaçlanıyor. İhtiyaç duyulması halinde canlı destek ekibi tarafından firmaların müşteri temsilcileri müşterileriyle görüntülü bir şekilde konuşma sağlayabiliyorlar.

Müşterilerin firmalarla canlı ve görüntülü bir görüşme talep etmeleri halinde, çalışan ilgili performans tek bir mesajla görüşmeye anında dahil edilebilecek.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı