Teknoloji

Kelime Bulucu 2020

Anahtar kelime bulma, girdiğiniz makalenin veya resimlerin doğru kelime analizleri yaparak sizlere en uygun seo kelimeleri sunar. Makale yazımlarında kullanılan anahtar kelimeler site içi seo konusunda çok önemli olduğu gibi, makale yazarlarının genel olarak içerik oluşturmadan önce yüksek verim alabilmek için kullandıkları anahtar kelime bulucular makaleye uygun kelimeleri belirler. Bu planlamada en çok kullanılan kelime bulma aracı Google Keyword Planner olduğu gibi alternatif araçlarda mevcuttur. Anahtar kelime bulucular sayesinde long tail işlemlerinizi artık makalelerinizde kolaylıkla yapabileceksiniz.

Google Anahtar Kelime Planlayıcı

Anahtar kelime bulma denilince akıla ilk gelen kelime aracı Google Keyword Planner’dir.  Google’nin hedef kitlenize, sektörünüze, bölge ve ülkenize göre filtreleme seçenekleri sayesinde kelime planlamada zirveyi göreceksiniz diyebiliriz.

Moradam Anahtar Kelime Üretici

Moradam’ın ücretsiz sunduğu hizmette, anahtar kelime bulucu yalnızca bazı ücretsiz hizmetlerden biridir. Anahtar kelime üreticisine bir anahtar kelime girmeniz halinde girmiş olduğunuz kelimeye benzer veya long tail yapabileceğiniz kelimeleri sizler için ücretsiz şekilde sıralar. Arama hacimlerine göre sıraladığı kelimelerden size en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ubersuggest

Ubersuggest, birçok farklı dil seçeneği ile hizmet veren bir anahtar kelime bulucudur.  Belirlediğiniz anahtar kelimeleri ülkenizin arama hacimlerine göre ve o anahtar kelimede lider olan siteleri göstermede oldukça başarılıdır diyebiliriz.

WordStream

Her ay düzenli olarak internet veritabanını güncelleyen bir kelime bulma aracıdır. Sürekli güncellenmesinden dolayı harikulade bir kelime veritabanına sahiptir. Kullanımı oldukça basit olan araçta, anahtar kelimenizi girin ve listelenen kelimelerden size en uygun olan kelimenin arama hacmini kontrol edin.

Anahtar Kelime Aracı

Keyword Tool, long tail yapmak isteyen yazarlar için vazgeçilmez bir araç diyebiliriz. 750’den fazla long tail kelimesini listeyen kelime bulucu, gerçekçi verileri ile karşımıza çıkmaktadır. Üstelik ücretsiz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı