Teknoloji

Koç Holding Tarafından, Koç Akademi Ücretsiz Yayınlandı!

Koç Holding her konuda olduğu gibi eğitim konusunda da şaşırtmadı! Herkez evine kapandığı günlerde Koç Holding, Eğitim konularının hepsini halka ücretsiz yayınladı. Artık herkes evinden bu eğitimleri ücretsiz izleyebilecek.

Koç Holding, koronovirüsü’nün vermiş olduğu salgının kontrole alınabilmesi için halkımızın evde kaldığı bir dönemde, 12 binden fazla içerik ve eğitime sahip olan Platformu Koç Akademi’nin erişimini halka tamamen açtı. Üstelik ücretsiz olarak..

Koç Akademi‘de, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile ilgili kapsamlı ve güvenilir içeriklerin bulunduğu özel bir bölüm yer aldığını doğruladık.

Paylaşılmış olan Tüm İçeriği, ücretsiz bir şekilde sunulmuş olan bu eğitim setinde 12 binden fazla içeriğin de bulunduğu platformda; veri tabanı yönetimi, animasyon teknikleri ve web sitesi oluşturma gibi bilişim teknolojileri eğitimlerinin yanı sıra zaman yönetimi ve etkili iletişim gibi kişisel gelişime yönelik çok sayıda eğitimler yer almaktadır.

Bu hüzün dolu günlerde, daha verimli zamanlar harcayarak geçirmek isteyenlere platformunu ücretsiz bir şekilde sunmuş olan Koç Holding yönetimi, İnsan Kaynakları Sorumlusu Direktörlüğü’nün hayata geçirdiği bu adımla kurumsal akademisini tüm Türkiye’ye açan kurumlardan biri oldu.

Evdeki hijyen gerektiren hallerden tutun, dengeli beslenmeye kadar birçok çeşit içerik yer aldığı gözlenmektedir.

Koç Akademiye, alanında uzmanlaşmış olan birçok eğitmenin de olduğu gibi Vehbi Koç’un Vakfı Amerikan Hastanesi ve Koç Üniversitesi Hastanesi’nde görev yapmakta olan akademisyenlerin de kullanıcılara değişen günlük rutinlerinde kolaylıkla uygulayabilecekleri faydalı ve güvenilir tavsiyelerde bulunmaktadır.

Bu kapsamda platformda çok sayıda video içerik kullanıcılara sunulmaktadır. Bu içeriklerde özellikle; koronavirüs salgınının psikolojiye etkilerinden bu konunun çocuklara nasıl anlatılabileceğine, ev hijyeninden salgın döneminde dengeli beslenmeye kadar birçok konu uzmanlar tarafından ele alınıyor.

Ayrıca, ailelerin de birlikte yapabileceği birçok etkinlik ve çocuk gelişimine dair videolar da Koç Akademi’den takip edilebilmektedir.

Kullanıcılar, platformun mobil uygulamasını App Store ve Google Play Store’dan indirebilmektedir.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı