Teknoloji

LG Velvet Tanıtım Tarihi Yayınlanan Yeni Bir Videoyla Resmen Açıklandı!

LG tarafından piyasaya sunulması beklenen LG Velvet modeli hakkında yeni bilgiler gündeme gelirken bu süreç içerisinde tanıtım tarihi büyük bir heyecanla bekleniyordu. Geçtiğimiz günlerde modelin yeni tanıtım videosu yayınlandı. LG Korea tarafından yayınlanan video sonrasında şirket telefonun ne zaman piyasaya sürüleceğini de açıklamış oldu.

Yeni cihaz Snapdragon 765G ile gelecek. Tanıtım videosunda verilen bilgilere göre Mayıs ayında satışa çıkarılması bekleniyor. Daha önce yayınlanan tanıtım videosunda cihazın özelliklerine yer verilmişti. Bu süreç içerisinde şirket tarafından yeni bir açıklama yapılmadı. Pek çok kullanıcı cihazın ne zaman satışa çıkacağını merak ediyordu.

LG Korea tarafından yapılan yeni bir açıklamanın ardından tam tarih sonunda verildi. Yeni yayınlanan bir tanıtım videosu ile merak edilen sorunun cevabı da yanıtlanmış oldu.

Telefon 7 Mayıs’ta Geliyor!

Yeni yayınlanan tanıtım videosunda da ilk videoda olduğu gibi telefonun tasarımına ve Raindrop arka kamerasına vurgu yapılıyor. Telefonun piyasaya 4 farklı renkle çıkarılması bekleniyor. Telefonun renkleri ise Aurora White, Aurora Gray, Aurora Green ve Illusion Sunset olarak belirlendi. Yeni cihazın donanımı tanıtımının yapılmasının hemen ardından büyük bir ilgiyle karşılandı.

Heyecan yaratan cihazın 7 Mayıs tarihinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Ancak koronavirüs salgınının gündeme gelmesinin hemen ardından bu sürenin uzayabileceği ifade ediliyor. En iyi tahminlere göre ise cihazın Haziran ayında satışa çıkarılacağı yönünde gerçekleştirildi. Konu hakkında sınırlı bilgi verildiği için şirket tarafından da konu hakkında yeni bir açıklama yapılmadı.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı