Teknoloji

LG Yeniden Eski Günlerine dönmek İçin Çok Konuşulacak Bir Adım Attı!

Güney Koreli dev teknoloji üreticisi olan LG son günlerde yeniden üretime dönmeyi ve akıllı telefon projeleri ile yarışa dönmeyi amaçlıyor. Bununla birlikte son attığı adımlarla akıllı telefon pazarında beklenildiği başarıyı elde edemediği belirlendi. Bu durum karşısında yeni bir adım attı. 13 akıllı telefonun isim haklarını almak için bir adım atarak başvuruda bulundu.

Orta segmentli telefonlar için Q serisinin 13 cihazı için yapılan bu başvuru sonrasında akıllı telefon pazarı içerisinde yeniden söz sahibi olmak için harekete geçti. Bu konu hakkında piyasalara da bir bilgilendirme mesajı yayınlandı.

Hangi Akıllı Telefonların İsim Hakkını Alacak?

Q31

Q32

Q33

Q51

Q51S

Q52

Q53

Q61

Q62

Q63

Q91

Q92

Q93

LG son zamanlarda Samsung ile bir yarışa girmeyi hedefliyor. Bu noktada Samsung’un akıllı telefon sersi olan Galaxy A serisi ile rekabet etmeyi amaçlıyor. Seri içerisinde en dikkat çeken modellerden birisi ise Q51 olarak biliniyor. Bu süreç içerisinde serinin tek tanıtılan modeli ise bu olduğu için diğer seri de merak edilmeye başlandı.

Tanıtımı yapılan telefonun 3GB Ram ile gelmesi bekleniyor. 4.000 mAh bataryası ile oldukça güçlü olduğu ifade ediliyor. Telefonun ekranı ise 65 inç boyutunda olarak açıklanmıştı. Ekran çözünürlüğü için 720 p olarak belirlendi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı