Teknoloji

LG Youtube Kanalında Yeni Telefon Modelini Tanıttı

LG’nin yeni telefon modeli “Velvet”, tanıtım videosuyla beraber ortaya çıktı. LG, Velvet’in videosunu kendi resmi Youtube kanalından paylaştı.

Bir zamanlar akıllı telefon markalarında önde gelen markalardan biri olan LG, Velvet serisiyle birlikte akıllı telefon markasında yeniden önde gelen markalardan biri olmayı planlıyor. LG Youtube kanalından paylaşılan video telefonun her yönden görüntüsünü gözler önüne serdi.

Velvet serisiyle birlikte akıllı telefon satışlarını arttırmaya ve adından yeninde söz ettirmeyi amaçlayan LG, Velvet serisinin tanıtım videosunu Güney Kore LG kanalında paylaştı. Tanıtım videosunda telefonun telefon ön ve arka kısmının tasarımını ayrıntılı olarak görebiliyoruz. Yine aynı videoda telefonun donanım özelliklerinden bir kaçı paylaşılmış.

LG Velvet’in Tasarım Özellikleri

Cihazın arka kısmında sadece LG logosunun bulunduğu sade bir tasarım görüyoruz. Kamera bölümünde ise bazı farklılıklar göze çarpıyor. 3 adet arka kamera bulunan bu kısımda en üstteki ana kameranın etrafı bir çember ile sarılmış. Altta bulunan kameralar ise cihaza gömülü bir şekilde duruyor. Kamera bölümünün altında ise bir adet flaş bulunuyor. Telefonu açma kapamaya yarayacak güç butonu telefonun sağında, ses açma kapama tuşları ise sol kısımda yer alıyor. Normalde yan kısımlarda yer almasına alıştığımız SIM kart yuvası LG Velvet serisinde telefonun üst kısmında yer alıyor. Ayrıca cihazın üst kısmında bir mikrofon girişi görüyoruz. Telefonun alt kısmında ise klasik akıllı telefonlarda olduğu gibi hoparlör, şarj girişi ve kulaklık girişini görüyoruz.

LG Velvet’in Donanım Özellikleri

Paylaşılan videoda donanımla ilgili çok az özellikler paylaşıldı. Paylaşılan özellikler ise şunlar;

  • AMOLED özelliğe sahip ekranla birlikte geleceği düşünülen Velvet serisinde parmak okuyucu özelliği bulunmuyor.
  • LG’nin yeni serisinin bilinen diğer özelliği ise Qualcomm Snapdragon 765G 5G işlemciye sahip olacak olması.
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı