Teknoloji

MAC İçin En İyi Müzik Çalar Uygulamaları

Hepimiz çok iyi biliyoruz ki şu anda akış hizmetleri çağında yaşıyoruz, ancak yine de küçük bir çevrimdışı müzik koleksiyonu tutan birçok kullanıcı var. Bu nedenle, bugün Mac için çeşitli müzik çalarların bir listesini sunacağız, böylece gereksinimlerinize en uygun olanı bulabileceksiniz.

Müzik Çalar Uygulamaları

Tomahawk

Tomahawk, elbette Mac, Linux ve Windows olmak üzere üç platformu da destekleyen en iyi uygulamalardan biri. Ve sadece bu bile listemizdeki Soundcloud, Spotify, Last.fm ve çok daha fazlası dahil sosyal platformlarla bağlantı kurmamızı sağlayan tek uygulama değildir.

Bu uygulama hakkında en iyi şeylerden biri, belirli bir şarkıyı dinlemek istiyorsanız, kitaplığınızda var olup olmamasının basitçe bağlı tüm kaynaklar arasında taranması ve sizin için en iyi sürümü bulmasıdır. Ayrıca, arkadaşlarınız ve takipçilerinizle dinlediklerinizi paylaşmak için Facebook ve Twitter gibi iyi bilinen sosyal platformlarla bağlantıya sahiptir.

Swinsian

Swinsian, temel olarak medya oynatımına odaklanan ve gerekli olmayan diğer şeyleri ihmal eden iTunes için bir başka harika alternatif. Bu harika uygulamanın aynı zamanda last.fm hesabınızı bağlamanıza izin veren sosyal bir entegrasyonu vardır.

Bu oynatıcının kullanıcı arayüzü hakkında konuşursak, o zaman iTunes’a çok benzer bir kullanıcı arayüzü olduğunu açıklığa kavuşturmaya izin verin, bu nedenle, temel olarak, eğer iTunes’a aşina iseniz, bu oynatıcıyı kullanmak sizin için oldukça kolaylaşacaktır.

Vox

Vox ayrıca, Soundcloud ve last.fm ile sorunsuz bir entegrasyon bulabileceğiniz en iyi multimedya oynatıcılardan biridir. Ayrıca, size yüksek kaliteli ses sağlar ve yalnızca sisteminizde yüksek kaliteli parçalar varsa en iyi verime sahip olmanızı sağlar.

Dahası, bu iyi bilinen müzik çalar, elbette Vox, sıra dışı özellikleri ve müzik çalma becerilerinin yanı sıra, tüm müzik kitaplığınızı, yalnızca aylık 4,99 ABD Doları için kalitesini kaybetmeden bulutta saklamanızı sağlar.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı