Teknoloji

Mac Pro Tekerleğinin Fiyatı Açıklandı!

Apple’ın dün ülkemizde de satışa sunduğu Mac Pro ve Pro Display XDR ürünlerinin yükse fiyatının yanı sıra yan ürünlerinin de fiyatının yüksek olması kullanıcıların canını sıktı. 

Teknoloji devi Apple’ın profesyonel kullanıcılara yönelik duyurduğu Mac Pro ve Pro Display XDR monitörü ülkemizde satışa sunuldu. Modellerin dudak uçuklatan fiyatı yanında ürünlerin yanında sunulan iki opsiyonda çok konuşuldu. Mac Pro tarafında Mac Pro’nun daha kolay hareket ettirilebilmesini sağlayan dört adet tekerliğin fiyatı Türkiye’de tam 3.200 TL olarak açıklandı. Sadece Mac Pro kasasının daha kolay hareket ettirilmesini sağlayacak dört tekerleğin fiyatı 3.200 TL. 

Pro Display XDR için sunulan en ilginç seçeneklerden birisi de monitör ayağı. Normalde ayaksız gelen Pro Display XDR ürünü bu ayak sayesinde ayakta durabilir hale geliyor. Apple Türkiye ise bu ayağı tam 7.199 TL’ye satıyor. Modelin VESA destekli stant ünitelerine bağlamak için ise 1.449 TL’lik bir adaptörü bulunuyor. 

Mac Pro Ve Pro Display XDR Fiyatları 

Mac Pro modelinin fiyatı sahip olduğu donanıma göre farklılık gösterirken, ülkemizde Mac Pro’nun fiyatı 42.999 TL’den başlıyor. Pro Display XDR monitörünün ayaksız hali ülkemizde 35.999 TL’den satışa sunulurken, mat nano kaplamalı Pro Display XDR monitörünün fiyatı ise 42.299 TL olarak açıklandı. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı