MobilTeknoloji

Mart Ayının En Güçlü Android Telefonu Belli Oldu

Popüler performans testi uygulaması AnTuTu her ay yayınladığı gibi bu ay da en güçlü Android akıllı telefon listesini yayınladı. İşte Mart 2020 döneminin en güçlü Android akıllı telefonu.

Performans testi uygulaması AnTuTu her ay olduğu gibi bu ay da ayın en güçlü Android işletim sistemine sahip akıllı telefonları listesini yayınladı. AnTuTu tarafından yayınlanan rapora göre bu ayın en güçlü Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlar listesinde liderlik el değiştirdi. 

Mart 2020 Yeni Lideri Belli Oldu

Mart 2020 listesinde OPPO Find X2 Pro modelinin liderlik koltuğuna oturduğunu görüyoruz. Listenin ikinci sırasında ise Xiaomi’nin ülkemizde satılmayacak olan Mi 10 Pro amiral gemi modelini görüyoruz. Listenin üçüncü sırasında ise OPPO’nun Find X2 modeli yer alıyor. 

Listenin dördüncü sırasında Xiaomi Mi 10T Pro modeli ya da Redmi K30 Pro olarak isimlendirilen modeli görüyoruz. Listenin beşinci sırasında Vivo IQOO 3 modelini görürken altıncı sırada ise Xiaomi Black Shark 3 Pro modeli yer alıyor. 

Açıklanan listede liderin OPPO Find X2 Pro olması ve ikinci olan Xiaomi Mi 10 Pro modeli arasındaki ciddi fark şaşırtıcı. Akıllı telefonların ortak olarak Qualcomm Snapdragon 865 işlemcisi den güç aldığını belirtmekte yarar var. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı