Teknoloji

Meizu 17 Özel Samsung Ekranı Haberi Doğru Çıktı!

Son dönemlerin en merakla beklenen telefonlarından birisi Meizu 17 oldu. Tasarımı ve donanımı ile çeşitli tartışmalara neden olmuştu. Son dönemlerde telefon hakkında yeni bilgiler gündeme sızmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde cihazın görüntüsü ortaya çıkmıştı. Bunun ardından yeni sızıntıların gündeme gelmesinin ardından telefonun ekran özellikleri ve donanım detayları da açıklanmış oldu

Meizu 17 Ekranı Hakkında O İddialar Doğrulandı

Telefonun 8 Mayıs Cuma günü tanıtılması ve ardından piyasaya sürülmesi bekleniyor. Tanıtımına kısa bir süre kalmışken hakkında çok fazla merak söz konusu. En son gündeme gelen fotoğrafında küçük bir delikli kamerasının olduğu tespit edilmişti. Bu durum teknoloji meraklıları arasında sorgulanmaya başladı. Telefonun kamerasının gerçek olup olmadığı konuşuluyor. Kamerası tartışmalara neden olurken bu süreçte donanım özellikleri de çok konuşuluyor.

Delikli ekran üzerindeki küçük kamera yapılan değerlendirmeler sonrasında pek çok kaynak tarafından doğrulanmış oldu. Meizu tarafından gündeme getirilen yeni bir poster tüm iddiaları doğrulamaya yetti. Bugün gelen son bilgiler doğrultusunda telefonun Samsung AMOLED ekranla piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Telefonun ekranının 6,7 inç olması bekleniyor. Çözünürlüğü ise 1080*2232 piksel olarak tasarlandı. İşlemci olarak Snapdragon 865 ile piyasaya çıkması beklenirken 8 GB ve 12 GB RAM seçeneklerinin sunulacağı ifade edildi. Cuma günü cihaz hakkında bir tanıtımın yapılması bekleniyor. Gizli kalmış ve açıklanmamış tüm özelliklerin de bu lansman ile gün yüzüne çıkması bekleniyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı