Teknoloji

Meizu 17 ve 17 Pro, Geekbench’te Listelenerek Özellikleri Ortaya Çıktı!

Meizu tarafından yeni bir model tanıtımı gerçekleştirilecekti. Bu tanıtımın 8 Mayıs tarihinde yani yarın yapılması bekleniyordu. Meizu 17 ve 17 Pro modellerinin tanıtımının yapılması bekleniyordu. Bunun ardından Geekbenck üzerinden yeni modellerin tanıtımından hemen önce  listelendiği açıklandı. Bunun ardından telefon modelleri için bilgiler gündeme gelmeye başladı.

Platform üzerinden bir kıyaslama yapıldı. Akıllı telefonlar ise Android 10 tabanının kullanıldığı flyme OS 8.1 işletim sisteminin kullanılacağı ifade edildi. Bunun üzerine ortaya çıkan bilgiler ışığında RAM miktarı ile de oldukça etkili bir performans gösterilecek gibi düşünülüyor.

Öeizu 17 için 8 GB RAM kullanılması beklenirken Meizu 17 Pro için 12 GB RAM kullanılması bekleniyor. Yapılan değerlendirmeler sonrasında akıllı telefonların kısa bir süre sonra Qualcomm’un en üst seviyesi olan yonga seti ile birlikte gelmesi planlanıyor.

Meizu Yeni Modelleri İle Tüketiciye Ne Sunacak?

Meizu’nun yeni akıllı telefonu olarak tanıtımı gerçekleştirilecek 17 Pro modelinde en fazla hızlı şarj desteğinin gündeme geldiği belirlenmişti. Kablolu ve kablosuz olmak üzere iki farklı şarj desteği bulunacak. Kablolu şarj desteği için 40 W hızlı şarj sunulurken, kablosuz olarak ise 27 W destek imkanı sunuluyor.

Telefonun ana kamerası 4’lü bir sistemden oluşuyor. Bununla birlikte ana kameranın boyutu 64 megapiksel olarak belirlendi. Telefon Super AMOLED ekran üzerine kurulu 90 Hz yenileme hızı da sunuyor. Telefonun selfie kamerasının ise 32 megapiksel boyutunda olduğu belirlendi.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı