Teknoloji

Meizu 17 Yeni Özellikleriyle Birlikte Netleşmeye Başladı!

Meziu bir süredir Türkiye’de resmi olarak yer almaya başlamıştı. Bu süreç içerisinde tanıtımının gerçekleştirilmesi beklenen ve geri sayımın başlandığı Meizu 17 hakkında bazı teknik detaylar ortaya çıkmaya başladı.  

Markanın amiral gemisi olarak görülen yeni modelin 8 Mayıs tarihinde tanıtılması bekleniyor. Sık sık yeni özellikleri hakkında çeşitli iddialar ortaya atılsa da henüz şirket tarafından doğrulayıcı bir açıklamanın yapılmadığı belirtildi. Yeni bilgilerin gündeme gelmesinin ardından telefonun farklı özellikleri bir arada barındıracağı söyleniyor.

Telefonun teknik olarak Snapdragon işletim gücüne sahip olması ve en az 8RB RAM’e sahip olması bekleniyor. Telefonun pek çok telefonda olmayan 5G teknolojisine ve Wi Fi 6 desteğine sahip olacağı da konuşulanlar arasında yer alıyor.

Şirket tarafından birkaç hafta önce yapılan ve kesinlik oluşturan açıklamalarında 90 Hz yenileme hızı ile birlikte bir OLED panelinin bulunması bekleniyor. Telefonun hızlı şarj desteği ile birlikte 30 W hızlı şarj sistemine sahip olması bekleniyor. Telefonun bir kutusunun piyasaya sızdırılmasının ardından bir modelinin daha çıkacağı ve bu modelin Pro olacağı konuşuluyor. Daha önce Meizu 17 Pro pek gündeme gelmemişti. Son dönemlerde oldukça ilgi gören kablosuz şarj sistemi ile birlikte kullanıcıların gönlünü fethedecek gibi görünüyor. Bunun dışında Pro modelin diğer modele göre donanımsal olarak herhangi bir farkının bulunup bulunmadığı ise tam olarak bilinmiyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı