Teknoloji

Meizu HD60 Kablosuz Kulaklık Tanıtıldı!

Meizu firması, HD60 ismini vermiş olduğu yeni kablosuz kulaklığını piyasaya tanıttı.

Tek şarj ile 17 saate kadar kullanım imkanı sunmakta olan kablosuz kulaklık, iyi bir performans sergilemektedir ve müzik tutkunu herkesin ilgisini oldukça çekeceğe benziyor.

Sabah saatlerinde amiral gemisi olan yeni telefonları Meizu 17 ve Meizu 17 Pro modellerini kullanıcılarına sunmuş olan Meizu firması, bu sefer de Meizu HD60 cihazının kablosuz kulaklığını tanıttı.

Baya iddialı özelliklere sahip olan yeni kulaklık, tasarımı ile de oldukça dikkat çekiyor.

Meizu HD6, Bluetooth 5.0 desteği bulunduruyor ve hem görüşme yapmak hem de müzik dinlemek için oldukça ideal.

Qualcomm’un aptX isimli teknolojisine sahip olan bu yeni kulaklık, aktif gürültü engelleme performansı da sergilemektedir.

Meizu HD60 Özellikleri Nelerdir?

Meizu’nun yeni kablosuz kulak üstü kulaklığı 40 milimetrelik berilyum kaplı diyaframlara sahip.

Deri tasarımlı bir kafa bandına sahip olan cihaz, paslanmaz çelik iskeleti ile kaydırmalı olarak kullanılabiliyor. 

Qualcomm’un CSR 8675 çipi ile Bluetooth bağlantısı sağlayan HD60, Sony’nin CDX3775 çipi ve Qualcomm’un cVc teknolojisi ile de gürültü engelleme özelliği sunuyor.

Meizu HD60, sağ kulaklığın hemen alt tarafına yerleştirilmiş olan bir buton yardımı ile farklı ses modları arasında geçişler yapma imkanı da kullanıcılara verilmiş.

 900 mAh kapasitesi olan bir bataryaya sahip Meizu HD60, USB Type-C girişinden şarj olmakta ve tüketicilere tek şarj ile tam 17 saat kullanma imkanı veriyor.

Yeni Meizu HD60 Fiyatı Nedir?

Meizu firmasının yetkilileri tarafından yapılmış olan açıklamalar doğrultusunda Meizu HD60, 115 dolar (yaklaşık olarak 880 TL + KDV) karşılığında sahip olabilecekler.

11 mayısdan sonra Çinli teknoloji kullanıcılarının beğenisine çıkarılacak olan kablosuz kulaklıkların Türkiye veya başka pazarlarda satışa sunulup sunulmayacağı hakkında resmi bir açıklama yapılmadı.

Türkiye’de satışın ne zaman yapılacağı ile ilgili resmi bir açıklama tüketiciler tarafından sabırsızlıkla beklenmektedir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı