Teknoloji

Microsoft, Klasik ve Ergonomi Odaklı İki Yeni Fare ve Klavye Setini Tanıttı!

Microsoft yapmış olduğu etkinlikler ile, iki yeni ürününü daha resmi olarak tanıtmış oldu.

Microsoft firmasının yeni ürünleri, “Bluetooth Desktop” ve “Ergonomic Desktop” olarak adlandırılan iki yeni fare ve klavye setlerinden oluşmaktadır.

ABD merkezli olan teknoloji devi Microsoft firması, şu günlerde hareketli bir çalışmanın içinde.

En son yeni dizüstü bilgisayarı Surface Book 3 ‘ü ve Surface Pen destekli yeni tabletini Surface Go 2 ‘yi tanıtan firma, bunun yanında yeni kablosuz kulaklıklarının da Surface Earbuds ve Surface Headphone 2 tanıtımını yaptı.

Microsoft firmasının tanıtımını yapmış olduğu klavye ve fare setlerinden bir tanesi Microsoft Ergonomic Desktop, diğer set ise Microsoft Bluetooth Desktop olarak adlandırılıyor.

Microsoft Store’de ön sipariş sistemi çerçevesinde piyasaya sunulan setler, tüketiciler için oldukça profesyonel bir deneyim sunuyor.

Microsoft Ergonomic Desktop Tanıtım Fiyatı ve Özellikleri

Bulundurduğu tuşlarda emojiler, Office uygulamaları, medya kontrolleri ve birçok erişim sunan klavye, uzun ömürlü olmasıyla ve hafif yapısı ile oldukça dikkat çekmektedir.

Ön siparişe başladığı Ergonomic Desktop modeli, faresi ilede yüksek bir kalite vadediyor.

BlueTrack teknolojisine sahip olan fare, farklı zeminler üzerine kolay kullanım imkanı sunuyor.

Bunun yanında iki tane özelleştirilebilir tuşu bulunan farenin, tüketicilerin çoğunlukla kullandıkları işlevler için atama yapabilmelerini sağlıyor.

Microsoft Bluetooth Desktop Tanıtım Fiyatı ve Özellikleri

Microsoft’un Bluetooth Desktop adı verdiği fare ile klavye seti, klasik fare- klavye setine benzemektedir. İnce tasarıma sahip olan klavye, sahip olduğu tuşlar ile emoji ve arama yapma işlemlerini yapmanızı hızlandırıyor.

Teknoloji devi olan Microsoft firması tarafından yapılmış olan açıklamalarda Bluetooth Desktop adlı klavye ve fare takımının fiyatı 59.99 dolardan satışa sunulacak.

Microsoft Ergonomic Desktop’un fiyatı ise 89 dolar olarak karşımıza çıkmaktadır.Şuanlık bu iki ürün de Türkiye’de satışa çıkmadı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı