Teknoloji

Microsoft Yüzde 20 İndirimleri Başladı

Microsoft Yüzde 20 İndirimleri Başladı

Günümüzde internet ve türevleri insan yaşamını kolaylaştırsa da bazı gereçler hayatımızın büyük bir bölümünü kapsıyor. Bilgisayar güncellemeleri de kişisel verilerimizi güvende tutmak için ihmal edilmemesi gereken işlemlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bazı yazılımlar ise insanların karşısına çok ciddi ücretlerle çıkıyor. Microsoft, GoodOffer 24 indirim kodunu kullanıcılara sunarak bu yüksek fiyatlara bir nebzede olsa katkı da bulunmak istiyor.

Microsoft GoodOffer ile yüzde 20 indirim kazan

Goodoffer24.com isimli internet sitesi tüm kullanıcılarına oyun ve yazılım gibi birçok konuda yardımcı oluyor. Oyun ve yazılım kategorisinde yer alan ürünlerde büyük indirimler kullanıcıları bekliyor. Yazılım kategorisinde indirimden faydalanmak istiyorsanız satın alma işlemine geçtikten sonra “Tshiftde20” kodunu yazmanız yeterli. Goodoffer24 indirim kodu sayesinde yüzde 20 indirimden yararlanabileceksiniz.

Klasik bir e ticaret sitesindeki satın almalar gibi işlemlerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ürünü seçtikten sonra “Add to card” dedikten sonra “Shopping card” seçeneğine tıklayın. Daha sonra “Apply coupon” diyerek yukarıda vermiş olduğumuz kodu girerek indirimden faydalanabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı