Teknoloji

Mixkit Bedava Stok ve İllüstratör Platformu

Bir siteyi oluştururken, internet dünyasında yazdığımız yazıya öne çıkan bir görsel ararken veya bir video oluşturmaya çalışırken birçok stok video ve görselden ücretsiz yararlanmamızı sağlayan Mixkit, verdiği hizmet ile her geçen gün kullanıcı sayısını artırmakta. Sunduğu yüksek kaliteli videolar ile görsel açıdan tam not almayı başaran platform, birçok kişinin uğrak yeri oldu.

Dakikalar İçinde Harika Görseller

Mixkit, birçok kategoriye sahip bir stok video ve resim platformu. Mevcut stok içerikler sayesinde oluşturulmak istenen video veya görsel için farklı fikirler verilmekte. Bu hizmeti sunarken herhangi bir ücret istemeyen Mixkit, diğer stok sitelerinden ayrılmakta. Ücretli sitelerde ücret ödenmesine rağmen bazı içeriklere ulaşamama sorunu da bu platformda çözülmüş görünmekte.

Stok içerik sunan Mixkit, kişilerin kendi çizimlerini de illüstrasyon olarak karşımıza sunabilmekte. Böylece beğeni alan somutlaştırılmış resimlerle, güzel görseller oluşturmak yalnızca birkaç dakika almakta. Pinterest ve We Heart It gibi programlar ile daha önce bu iş saatler alabilmekteydi. Unsplash gibi ücretsiz görsel bankaları ise kısıtlı kategorileri nedeniyle tam olarak isteneni veremiyordu. Ancak Mixkit, hayvanlardan bitkilere, şehirlerden portrelere birçok içeriği kullanıcılarına sunmakla alanın en iyilerinden olduğunu göstermekte.

Lisanslı İçeriklerini Ücretsiz Sunmakta

Platformun yeni olması, daha birçok içeriğin zamanla yükleneceğini göstermekte. Kütüphanesinin gelişmesi sayesinde harika bir kaynak olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Mixkit, gelecekte çok daha iyi olacağının sinyallerini bugünden vermekte.

Ücretsiz şekilde hizmet veren platform, şu an için İşletme ve Teknoloji, Şehir, Müzik, Yaşam Tarzı, Animasyon, Soyut, Doğa, Dış Mekan, Ulaşım, Kahve ve Cafe de dahil olmak üzere, farklı kategorilerde hizmet sunmakta. Kendi lisansı altındaki videoların bile ücretsiz şekilde indirilerek kişisel veya ticari olarak kullanımına izin veren Mixkit stok platformu, videolar üzerinde değişiklik yapmaya da izin vermekte.

Yalnızca Üye Olun Ve Kullanmaya Başlayın

Kullanıcı videolarını da değerlendiren Mixkit, sevilen ve başkaları tarafından görülmesini istediğiniz videoları da dikkate almakta. Ancak gönderilen her görsel yayına direk alınmamakta. Özenle seçilmeye çalışılan video ve resimlerin, kişisel veya ticari kullanıma uygunluğu denetlenmekte. Böylece herkesin beğeneceği ve kullanabileceği stok içerikler oluşturularak düzenli aralıklarla sitedeki yerini almakta. Bütün bu özelliklerini kullanmak isterseniz siteye üye olmalısınız. Ayrıca site bültenine kaydolabilir ve yeni içeriklerden haberdar olabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı