Teknoloji

Motorola Edge+ Tanıtılır Tanıtılmaz Güncelleme Aldı

Motorola cep telefonu piyasasına yön vermeye devam ediyor. Son dönemlerde akıllı telefon konusunda uzun bir sessizlik içerisinde olan şirket şimdilerde harekete geçti. Çok ilerleyen ve sürekli yeni bir boyut kazanan akıllı telefon piyasasına yetişmek için hızlı adımlarla ilerlemeye başladı. Köklü şirket şimdilerde çalışma peşinde olduğunu belirtti.

Amiral gemisi olarak ise Edge+’ı tanıtımını gerçekleştirdi. Telefon henüz Türkiye’de satışa çıkmadı. Çıkıp çıkmayacağı konusunda ise tartışmalar devam ediyor. Şimdilerde Verizon operatörü aracılığı ile satışının gerçekleştiği öğrenildi.

Cihazı almak isteyenler için henüz gelir gelmez bir güncelleme ile birlikte piyasaya çıktığı biliniyor. Güncelleme notlarında Wi Fi sisteminin iyileştirilmesi ile birlikte USB olarak bağlanmış kulaklıkların daha iyi ses vermesi amaçlanıyor.

Kutudan Güncelleme İle Birlikte Çıktı

Motorola kaç zamandır güncelleme haberleri ile gündeme gelmeye başladı. Bunun ardından Motorola Edge+ içinde yeni bir güncellemenin geleceği ifade edilmişti. Henüz telefonu satın almayanlar ancak almayı düşünenler için bazı kafa karışıklıkları meydana geldi. Bunun üzerine pek çok kişinin tartışmalara neden olduğu bu durumun şirkete kayıp verip vermediği de merak konusu haline geldi.

Motorola yeni akıllı telefonunun işlemcisini son zamanlarda çok konuşulan Snapdragon 865 olarak belirlendi. Telefonun işlemcisi ise 12 GB RAM’den oluşuyor. Telefonun güncellemesi tartışmalara neden olsa da son dönemlerde dikkat çeken telefonlar arasında yerini aldı.  

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı