Teknoloji

Motorola’nın Moto E7 Telefonu Merakla Beklenirken Google Play Console’da Çıktı!

Motorola tarafından üzerinde çalışılan ve temel donanımları ile giriş seviyesinde bir telefon olarak planlanan yeni modeli Moto E7 için çeşitli iddialar gündeme gelmişti. Nasıl bir telefon olacağı merak konusu olmuşken bu süreç içerisinden yeni özellikleri ile birlikte Google Play Console üzerinden listelenmeye başladı.

Telefonda Dikkat Çeken Özellikler Var

Motorola son dönemlerde fiyat ve performans karşılaştırmalı olan modeller çıkarmaya başladı. Bu süreçte giriş segmentinde olacağı ifade dilen modelin özellikleri listelenerek ortaya çıkmış oldu. En dikkat çeken özelliklerinden birisi de işlemcisinin Qualcomm tarafından tasarlanan Snapdragon 632 olması olarak ifade edildi.

Giriş segmentinde tasarlanabilecek en iyi telefon modeli olduğu ifade ediliyor. Telefon iyi bir yonga seti ile birlikte gelecek ancak aynı durumun RAM için geçerli olmadığı ifade edildi. Bu durumun kullanıcıları sanıldığı kadar memnun etmeyeceği düşünülüyor.

Telefonun 32 GB depolama alanı ve sadece 2 GB RAM ile gelmesi bekleniyor. Telefon özellikleriyle birlikte Google Play Console üzerinde yayınlanmaya başladıktan sonra bazı özellikleri çok sevilirken bazı özellikleriyle de oldukça tartışılacağı düşünülüyor. Telefonun işletim sisteminin ise Android 10 olması bekleniyor. Geçtiğimiz yıl Moto E6’nın halefi olarak gelmesi beklenen yeni modelin ekranının ise 6,7 inç olması bekleniyor. 720*1520 piksel çözünürlükte gelecek olan telefonun en boy oranının ise 19:9 şeklinde tasarlandığı açıklandı. Bu süreçte telefonun tasarımı da son derece dikkat çekiyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı