Teknoloji

Mount & Blade II: Bannerlord Güncellemeye Doymuyor

Türk firması olan TaleWorlds Entertainment, uzun zamandır beklenen Mount & Blade II: Bannerlord oyununu geçtiğimiz günlerde erken erişime açmıştı. Birçok oyuncudan olumlu not alan oyun, bir haftada 7 kere güncelleme aldı.

Oyuncuların Şikayetleri Dinleniyor

Her yıl piyasaya çıkacağı yönünde haber yapılan Mount & Blade II: Bannerlord oyunu en sonunda 30 Mart’ta bekleyenlerini sevindirdi. Daha piyasaya çıkalı bir hafta olmasına rağmen milyonları geçen oyuncu sayısına sahip olan oyun, Steam platformu üzerinde yılın en iyi çıkış yapan oyunu ünvanını aldı. Yaşanan büyük ilginin ardından firma bir teşekkür yazısı yayınladı. Yapımcı firmanın da belirttiği üzere oyunda hala ufak hatalar meydana geliyor. Bu hataları oyuncular geri bildirimde bulunarak firmaya iletiyorlar. Bununla birlikte firma 7 günde 7 güncelleme yaparak oyunculara ne kadar önem verdiğini göstermiş oldu.

Reddit platformu üzerinde oyuncular Bannerlord’da gördükleri hataları paylaşıyorlar. Bu durum eğlence amaçlı yapılıyor ve çoğu oyuncudan gelen yorumlarda 8 yıl bekleyişin ardından yeni oyunu hataları olmasına rağmen çok sevdiklerini dile getiriyorlar.

Steam sayfasını üzerinde yüzde 85 pozitif puan alarak ‘Çok Olumlu’ olarak değerlendirilen oyunun oyuncular tarafından oldukça sevildiği aşikar. Oyunun bu ivmesi devam ederse önümüzdeki yıllarda çok daha fazla oyuncuya ulaşılacağı tahmin ediliyor. Bu başarıda TaleWorlds’ün oyunculara verdiği değer büyük önem kazanıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı