Teknoloji

Netflix Abonelik Fiyatları Zamlandı: Yeni Netflix Ücretleri Belli Oldu

Popüler internet televizyonu Netflix, başta ülkemiz olmak üzere bazı Avrupa ülkelerindeki paket fiyatlarını güncelledi. İşte Netflix’in yeni paket fiyatları. 

Dünya genelinde 140 milyondan fazla abonesi bulunan ve sunduğu film – dizi alanındaki kütüphanesiyle her gün daha fazla kişinin kullanmaya başladığı Netflix, ülkemizdeki üyelik paketlerini güncelledi. 

Netflix Yeni Paket Fiyatları

Kullanıcıların ilk ay ücretsiz olarak kullandığı sonrasında ise Temel, Standart ve Özel paketlerinden birisi seçip üyeliklerine devam ettikleri Netflix, paketlerine 2 TL zam yapıldı. Yeni zam ile birlikte Netflix Temel Paketin ücreti 17.99 TL’ye, Netflix Standart Paketin ücreti 29.99 TL’ye, Netflix Özel Paketin ücreti ise 41.99 TL’ye yükselmiş oldu. 

Netflix Temel ve Standart Paketin yenileme ücretleri zamlı fiyat üzerinden devam ederken fiyatı 41.99 TL’ye yükselen Özel Paketin yenileme ücreti ise eski fiyat olan 39.99 TL’den devam ediyor.

Fiyat güncellemesi için açıklama yapan Netflix Türkiye, nitelikli dizi ve film yapabilmek için çalıştıklarını belirtti ve bu yapımların oluşturulması için çok fazla toplulukla birlikte çalıştıkları için bu çalışmaların ciddi maliyetler oluşturduğunu bunu ise ücretlerde zaman zaman güncellemeler yaparak karşıladıklarını belirtti.

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı