Teknoloji

Netflix Yıllık Üyeliği Test Etmeye Başladı

İnternet televizyonu Netflix, Hindistan’da yıllık üyelik seçeceğini test etmeye başladı. İşte Netflix’in yıllık abonelik servisinin sunduğu avantajlar. 

Dünya genelinde yeni nesil televizyonculuk anlayışının öncülerinden olan Netflix, tüm kullanıcılara hitap eden bir içerik kütüphanesine sahip. Bir yandan yeni içerikler üzerinde çalışan Netflix bir diğer yandan da yeni üyelik paketleri üzerinde çalışıyor. Netflix şimdilik Hindistan’da yıllık abonelik seçeneğini test ediyor. 

Hindistan’da büyümek isteyen Netflix, çareyi tüketicilere daha uygun fiyata hizmet sunmakta buldu. Hindistan’ın en pahalı servislerinden birisi olan Netflix, şimdilik Hindistan’da test etmeye başladığı yıllık abonelik sistemiyle birlikte daha uygun fiyata abonelik imkanı sunacak. Netflix’in bu yeni abonelik sistemini diğer ülke pazarlarında da başlatması bekleniyor. 

Şimdilik Hindistan’da başlatılan Netflix abonelik sistemi ile birlikte kullanıcılar aylık ya da mobil paket seçeceğinin yanında 3 aylık, 6 aylık ya da 12 aylık paketler alabilecek. Kullanıcılar bu paketlere aylık paketten daha indirimli bir şekilde sahip olabilecek. 

3 Aylık için   Netflix Paketi 1.919 Hindistan Rupisi

6 Aylık için   Netflix Paketi 3.459 Hindistan Rupisi

12 Aylık için Netflix Paketi 4.799 Hindistan Rupisi ödeyecekler. 

Yeni Paketler Diğer Ülkelerde de Kullanıma Sunulabilir!

Netflix’in bu paketleri 4 cihaza kadar izleme sunan ve 4K çözünürlüğü destekleyen en üst paketten olacak. Ülkemizde bu paketin fiyatının aylık 41.99 TL olduğu düşünüldüğünde ülkemizde yıllık olarak 504 TL’ye satın alınabilen bu paket Hindistan’da yaklaşık olarak 394 TL’ye satın alınabilecek. Netflix’in yeni üyelik seçeneklerinin diğer pazarlarda da kullanıma açılması bekleniyor. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı