Teknoloji

Netflix’e Rakip Olacak HBO Max İçin Geri Sayım Başladı

Son dönemlerin en popüler platformlarından birisi olan Netflix, dizi ve film izleme seçenekleri ile pek çok kişinin en çok kullandığı sosyal medya platformları arasında yer alıyor. Son dönemlerde HBO Max uygulaması da gündeme gelmeye başladı. En son geçtiğimiz sonbahar aylarında yapılan bir açıklama sonrasında uygulamanın tasarlanma amacı hakkında bilgi verilmişti. Yeni çıkacak bir sürü film ve dizinin yeni çıkacak platform üzerinden sergilenmesi bekleniyor.

Bir film ve dizi platformu olarak tasarlanan HBO Max’ın ne zaman piyasaya sürüleceği merak konusu olmuştu. Bu noktada konu hakkında açıklamalar yapıldı. Geçtiğimiz yıl 2020 yılında uygulamanın kullanıma sunulacağı açıklanmıştı. Mayıs ayında piyasaya çıkması beklenirken konu hakkında net bir tarih verildi. HBO Max bu süreç içerisinde 27 Mayıs tarihinde yayın hayatına başlayacak.

HBO Max İçerikleri Nasıl Olacak?

HBO Max

WarnerMedia tarafından tasarlanan yeni uygulamada orijinal programlara da yer verilecek. Platform içerisinde orijinal içeriklerden oluşacak bir liste hazırlandı. Ancak planlanan tüm içeriklerin yayın tarihine yetişmesinin pek mümkün olmadığı, zaman içerisinde hayata geçirilmesinin beklendiği öğrenildi.

Yapımın en büyük amacı herkese hitap eden ve aile içerisinde izlenebilecek içeriklerin olması yönünde. Platforma özel içeriklerin yanı sıra, Warner  Bros kütüphanesinin ve dünya genelinde satılan pek çok özel yapımın yer alması planlanıyor.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı