Teknoloji

Netflix’ten Pokemon Sevenlere Sürpriz!

Salgın nedeniyle evde kalan kişilere destek olmak ve süreci desteklemek için Netflix çalışmalaına hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Pokemon sevenleri çok mutlu edecek yeni bir haber paylaşıldı. Pokemon’un hazırlanan yeni animasyon serisini bu süreçte Netflix tarafından evlere kadar getirilmiş olacak. Çok yakında platformda izlenebilecek.

Netflix üzerinden Pokemon izlemek isteyenler için yeni bir hizmet geliyor. Tüm serinin platforma yüklenmesi için geri sayım başladı. Hazırlanacak serinin ise özel olması bekleniyor. Filmin tüm hakları özel olarak alındı. Bu süreçte Pokemon animasyon serisi olarak ifade edilen Pokemon Journeys, sevenleri ile buluşmak için geri sayıma başladı. 12 Mayıs tarihinde platformlarda olması bekleniyor.

Pokemon Hikayesinde Ne Anlatılacak?

pokemon

Her zaman olduğu gibi hikayenin konusu genç Ash ile sadık Pikachu arasında geçecek. Bu sefer farklı olarak yeni bir yol arkadaşının daha eklendiği öğrenildi. Pokemon severleri heyecanlandıracak kısa bir tanıtım videosu düzenlendi. Bu videolar ile birlikte iki ana karakterin yanı sıra pek çok yeni  pokemonlar da olacak. Bu pokemonlar arasında Lugia, Butterfree, Venonat, Rotom, Gyarados ve daha fazlası da yer alacak. Tanıdık yüzlerin yanı sıra yeni pokemonların da gelmesi bekleniyor.

Netflix tarafından hazırlanan yeni proje kısa sürede ses getirdi. Bu noktada ilk defa Pokemon’un özel bir serisi yayınlanmış olacak.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı