MobilTeknoloji

Nokia 8110, WhatsApp desteğine Kavuşuyor

4G bağlantı teknolojisini destekleyen Nokia 8110, nihayet en popüler mesajlaşma uygulamalarından birisi olan WhatsApp desteğine de kavuşuyor. KaiOS işletim sistemi ile gelen ve garip bir tasarıma sahip olan telefonun sahipleri artık WhatsApp kullanabilecek.

Mobile Dünya Kongresi 2018’de tanıtılan 8110 modeli geri dönüşüyle oldukça konuşulmuştu. İkinci telefon olarak kullanılması amaçlanan telefon, nostaljik olması nedeniyle olacak ki daha çok yaşlı kitlenin dikkatini çekti.

Günümüzün en fazla kullanılan mesajlaşma uygulaması WhatsApp’ın olmazsa olmaz bir ihtiyaç haline geldiği aşikâr. 4G desteğine rağmen birçok popüler uygulamayı içerisinde barındırmayan 8110 modelinin WhatsApp desteği ile daha fazla ön plana çıkması bekleniyor.

Nokia 8110, halihazırda Google Haritalar, Twitter ve Facebook gibi birkaç popüler uygulamayı içerisinde barındırsa da bunların pek yeterli gelmediğini belirtmekte fayda var. Artık mesajlaşma uygulamaları noktasındaki eksik bu güncelleme ile giderilmiş durumda. Dileyen kullanıcılar KaiOS mağazasından WhatsApp indirerek hemen kullanmaya başlayabilirler.

Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı