Teknoloji

Nokia Akıllı Televizyonu Ortaya Çıktı

Bir zamanların ünlü telefon üreticisi Nokia’nın akıllı televizyon pazarına gireceği ortaya çıkmıştı. Nokia’nın akıllı televizyonunun detayları belli oldu. 

Telefon üreticisi Nokia HMD Global çatısı altında akıllı telefon üretmeye devam etse de akıllı telefon pazarında artık eskisi kadar etkinlik gösteremiyor. Kendisine yeni pazarlar aramaya başlayan Nokia şansını akıllı televizyon pazarında denemeye kadar verdi. 

Hindistan’ın en büyük e-ticaret platformlarından birisi olan Flipkart yetkisi geçtiğimiz günlerde Nokia marka akıllı televizyonları satışa sunacakları için çok heyecanlı olduklarını dile getirmişti. Üretiminin Hindistan’da yapılacağı Nokia marka akıllı televizyonların şimdilik sadece Hindistan’da satışa sunulacağı düşünülüyor. 

Nokia Akıllı Televizyon Özellikleri 

Nokia’nın akıllı televizyonlarının özellikleri pek çok kişi tarafından merak ediliyordu. Sadece ses sisteminde JBL marka hoparlörlere sahip olacağı bilinen Nokia’nın televizyonunun diğer özellikleri ortaya çıktı. 

Nokia’nın akıllı televizyonu 55 inç büyüklüğünde 4K çözünürlük sunan bir panelle birlikte gelecek. Android Pie işletim sistemi ile çalışacak olan Nokia’nın yeni akıllı televizyonunda Google Play Store mağazası bulunacak. 

Nokia yeni televizyonunun görüntü anlamında önemli özelliklere sahip olacağını açıkladı. Aralık ayında satışa sunulması beklenen Nokia’nın akıllı televizyonunun nasıl bir satış başarısı gerçekleştirebileceğini zaman içerisinde göreceğiz. 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı