Teknoloji

Nubia Red Magic 5G’nin Ön Siparişleri Başladı

Geçtiğimiz günlerde tanıtımı yapılan Nubia Red Magic 5G’nin Avrupa satışları için ön siparişler alınmaya başlandı.

Nubia’nın amiral gemisi olan Red Magic 5G oyuncular için tasarlanmış özel bir telefon. Diğer hiçbir telefonda olmayan bir aktif fan sistemine sahip olan Red Magic 5G bu özelliğiyle de oyun oynanmasına ne kadar müsait bir telefon olduğunu da gösteriyor.

Avrupa’da başlayan ön siparişlere başvurulması için 30 dolar bir ödeme yapılması gerekiyor.21 Nisan satışa sunulacağı açıklanan Red Magic 5G’nin şu an için Türkiye satışı bulunmuyor. Nubia’nın yeni modelinin çıkışı şerefine bir de kampanya düzenlediğini görüyoruz. Buna göre her gün Nubia tarafından 100 adet kupon yayınlanacak. Yayınlanan bu kuponları alan müşteriler Red Magic 5G ön siparişi vermek isterse 30 dolar yerine 5,79 dolar ödeyecek.

Amerika ve Kanada’da satışa sunulan Red Magic 5G’nin Avrupa’da geleceği ülkeler ise şunlar; Avusturya, Belçika, Bulgaristan, Hırvatistan, Kıbrıs, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Macaristan, İtalya, Letonya, Litvanya, Lüksemburg, Malta, Hollanda, Polonya, Portekiz, Romanya, Slovakya.

Nubia Red Magic 5G’nin Özellikleri

  • Oyuncu telefonu olmasına rağmen kamera açısından da çok şey vadeden Red Magic 5G iki kameralı olarak satışa sunulacak ve 64MP Sony IMX68 kameraya sahip olacak.
  • 8 GB RAM’e sahip olacak Red Magic 5G oyuncuların bol bol oyun depolayabilmesi 128 GB hafızayla oyun severlere sunulacak. Bu özellikleri Eclipse Black renginde barındıracak Red Magic 5G’nin bu modeli 579 euro fiyatıyla satışa sunulacak.
  • Pulse Neon renginde ise daha yüksek özellikleri olacak Red Magic 5G 12 GB RAM ve 256 GB depolama alanı ile sunulacak.
  • Hızlı şarj özelliği olacak Red Magic 5G’nin aktif fan soğutma sistemine sahip olacağı da biliniyor. Bu sayede oyuncular uzun süreli ve yüksek performanslı oyun oynayabilecekler.
Daha Fazla Göster

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

implant
Başa dön tuşu
Kapalı